1-eşiniz veya görüştüğünüz kişi /sevdiğinizle nasıl tanıştınız? 2-ilk hangi taraf keşfetti aşkını?

soru basit..yanıtlarınızı beklemekte :D maddelere riayet edelim..

1|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• 1- okulda tanıştım

2- ikimiz, önce ben ona itiraf ettim. iyi ki etmişim <3

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yatakta tanıştık :(((

0|0
    1|0
  • teknoloji devri 3 tanesi ile telefonla wallahi onlar buldu ikisi ilde internetten teldekinin ilki çok enteresan beyza 535i çeviriyor betül de benim numaramı ve başlamıştı hatta beyza ile de küsmüşlerdi yok benim olmalıydı diye

0|0
    0|0
  • 1- error

2- error :D :D

1|0
    0|0
  • daha nasip olmadı

0|0
    0|0
  • Net

Ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok iyi hatırlıyorum ne yazık kii :) Hafif sarhoş bir şekilde kulüpten çıktım ve bir kız arkadaşımla görüşecektim. Yanına gittiğim onun erkek arkadaşı ve 2 erkek daha vardı. Aramız hiçbir şekilde bir diyalog veya bakışma geçmedi. İlerleyen saatlerde eve gitmek için müsade istediğimde herkes ayaklandı gitmek için ve onunla aynı yoldan gitmemiz gerektiği ortaya çıktı. Sadece 15 dakikalık bir muhabbet geçti aramızda bilirsiniz işte yaşın kaç? nerelisin? hangi okul falan... Biz ayrıldıktan sonra benim çok delikanlı bir kız olduğumu söylemiş ve telefon numaramı istemiş. Arkadaşım benden izin istedi ve ben vermesini söyledim fakat benim numaramın sonu 43 64 ile bitiyor ve ona verilen numara 43 63 yaklasık 2 ay bana mesajlar atıyor falan ama malum numara yanlıs... 2 ayın sonunda yeniden o kız arkadaşımla görüşmeye gittiğimde yine oradaydı ve ve bana olan ilgisini itiraf etti. Bende hayatımda ilk defa o anda 'hadi deneyelim' o zaman dedim. Yani ilk keşfi o yaptı. Böyle başladım tam anlamıyla bir TRAJEDİ. Ve çok şu ciddi anlamda mutluyuz :)

0|0
    0|0
  • İkimizde önümüze bakmamıştık çarpıştık. Pardon dedi. Sonra yere düşen kitaplarımı topladı.

Gözgöze geldik ve başladık... :))

1|0
    0|0
  • Oooooo cok uzun hikayee ... :)

1|0
    0|0
  • dolmuş durağına doğru ilerlerken gördum onu ne yakışıklı ya falan dedım bana bakıyor diye düşünürken oda benım ona iş attıığımı düşünmüş derken durağa yanıma geldı merhaba dedı tanıştık şmdi tam 5 yıl oldu ınşallah düğünümüzü yapacağız

0|0
    0|0
    • ilk defa da böyle bir hikaye ile karşılaşıyrm :D

• herkez öyle diyor ama kader bizi karşılaştırdı

Yükleniyor...