Galatasaray - Beşiktaş derbi maç tahminleriniz nelerdir?

Galatasaray - Beşiktaş derbi maç tahminleriniz nelerdir?
Bu büyük derbi maçında favori beşiktaş. Kazanması halinde şampiyonluk büyük ölçüde gelecek. Kaybetmesi halinde ise şansını son haftalara bırakacak. Sizce bu maç nasıl sonuçlanır?

Aralarındaki son 10 maç aşağıdaki görselde mevcut.

• Beşiktaş kazanır
    44% (15)58% (39)53% (54)Oy Ver
  • Galatasaray kazanır
    44% (15)25% (17)32% (32)Oy Ver
  • Berabere biter
    12% (4)17% (11)15% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
5|16

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaş kazanır

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• valla derbilerde kuluplerin genel lig performansı veya ligdeki konumu diye bir kavram yoktur, başka bir kafa ve atmosferle oynanır, beşiktaş bu maçın favorisi veya mutlak kazananı olarak görmek gerçekten güç çünkü futbol istatistikleri bunu böyle göstermiyor. beşiktaş gs maçı dışındada fenere karşıda deplasmanda sıkıntı yaşayan ve uzun süre galip gelemeyen bir kuluptur. Eğer gs oynarsa maçı beşiktaşın o stadtan sadece en fazla beraberlik alabileceğini düşünüyorum. gs nin galibiyeti süpriz olmaz.. skor sormamışsın onun için yazmadım hayırlısı olsun...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Beşiktaş kazanır inş

1|2
    0|0
  • gönlüm galatasaraydan yana tabi ama bize faydası olmaz bu maçın beşiktaş alsın

0|1
    0|0
  • 3 1 Bizim

0|2
    0|0
  • Umarım Beşiktaş alır :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Beşiktaş favori olduğu maçı rahat kazanacak

0|1
    0|0
    • Son 10 maçta 1 galibiyet. Gs nin evinde son 10 maçta hiç galibiyeti yok.

• En son 2010 da deplasmanda galibiyet var. O sene ile bu senenin ortak yani gs nin son yıllardaki en kötü olduğu iki sezon

• Son 10 maça bakarsak işimiz var :S
    GS o GS değil BJK o BJK değil bilmiyorum anlatabildim mi? ;)
    2-0 Beşiktaş kazanır diyorum :)

0|1
    0|0
  • Osmanlıspor'un puan kaybetmesiyle , Başakşehirspor'un da yarın bizimle oynaması Galatasaray için bir şans oldu. Eğer 4. veya 5. olmak istiyorlarsa bugün bu maçı kazanmak zorundalar ve kazanmak için oynayacaklarını düşünüyorum. Benim tahminim gollü beraberlik olur :)

0|1
    0|0
  • Galatasaray kazanmak zorunda. Gurur meselesi. Ligi böyle kapatamazlar. Bişeyler yapmak zorundalar.

0|1
    0|0
  • derbinin favorsi olmaz klişesini yapmak istemezdm ama öyle. inşallah beşiktaşım kazanır.

0|1
    0|0
  • Son 10 maçta bir beraberlik alan bjk oda bu sene gerçekten çok kötüyüz inş kazanırız ama dediğin gibi favori dğiliz buda bir gerçek.

0|0
    0|0
    • Bu sene beraberlik yok , son 10 maçta 2 beraberlik 1 galibiyet

• Aralarındaki son 10 maçta bjk sadexlce 1 kez kazandı. Beşiktaşin gs evinde galibiyeti hiç yok.

• Aynen öyle yorumdaki beraberliği galibiyet yazacaktım yanlış yazmışım bu sene malesef oda olabilir inş olmaz ama biz çok kötüyüz bjk çok iyi sezon geçiriyor.

• Beşiktaş kazanır.

0|1
    0|0
  • Kazanacağız kardeş...

0|1
    0|0
  • Gs lıyım fakat berabere biter bu maç.

0|1
    0|0
  • beşiktaş alır

0|0
    0|0
  • Kazanan Beşiktaşlı Mete Kalkavana tebrikler : )

0|0
    0|0
  • Nedense yine bir bokluk olacak gibime geliyor. Maçı kazanamayız derim bu senede gidecek bence şampiyonluk

0|0
    0|0
  • Ya ya ya şa şa şa Beşiktaş sen çok yaşa :)

0|0
    0|0
  • kalede tolga varsa yeniliriz

0|0
    0|0
  • 2 1 alır

0|0
    0|0
Yükleniyor...