Düzenli sporda yapılması gerekilenler?

Arkadaşlar spora başlamak istiyorum. Boyuma göre kilolu sayılmam ama ufaktan göbek çıkmaya başladı sanki. İlk amacım fit bir vücudum olması. Sonra da biraz göğüs, kol ve karın kaslarını artırmak istiyorum.

Biliyorum ha deyince olmaz, uzun ve meşakkatli bir yol.

Spora başlayan birisine sizin önerileriniz nelerdir?

Güncellemeler:
Protein tozu hakkında bildiklerinizi de alabilir miyim?

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• çok hızlı bir kas gelişimi olmasını bekleme dostum zamanla olucak bir süreç 3-4 sene sonunda düzgün fiziğe sahip olursun her garın kası olanın fiziği iyi olmuyor açlıktan karın kası çıkanlara az gülmüyorum hafif çalışıyor zorla kilo arttırıyor 2 saat aynada karın kaslarına bakıyorlar sonra :)

0|0
    0|0
    • Dostum siz uzun uzun yazıp yorulmayın diye yukarıda hemen olmayacağını belirttim zaten :D olsun teşekkür ederim yorumun için.

Benim bir arkadaş da zayıf. Ufak kas çalışmış galiba. Biraz itici duruyor sanki. Ufak ufak kas

• Eskiden acayip derecede kola içerdim. Çok kilo yaptığı için 2 haftadır içmiyorum neredeyse. Şekersizi var ama ona da güvenemiyorum pek.

Abur cubur çok seven birisiyim onları da ufaktan bırakıyorum. Ama kola bağımlılık yapmış sanki. Asitli bir içecek içesim geliyor sürekli

• kola içme sağlık açısından fitnessten öncede içmezdim fitness e +sı - si olmaz ama sağlıklı yaşam için gerekli bunlar fitnesste sağlıklı yaşam için yapılır

• Paran varsa uzun değil 3 ayda hazır

0|0
    0|0
    • Parayla alakasını anlayamadım.

• Kardeşim parayla zenginler ünlüler sporcular mankenler kür yapıyor kür ilaçlı büyüme gelişme zararı yok orijinal ilaçlar olursa. Zararlı şöyle böyle diyenlere itimat etme ne kadar para o kadar kalite

Şöyle özetlemek yapalım 4 sene gidicen 100 TL aylık 4800 TL yapar bu paraya kür yapıyorsun 3 ay herşey hazır ara ara gidicen form tutucan

• O zaman biz taksite bağlayalım ustam :D Bir anda o kadar para bayılamam :D

• iyi beslen protein ağırlıklı olsun yiyeceklerin

0|0
    0|0
    • Protein tozu hakkında bir bilgin var mı?

• ben kullanmadım hiç ama zararı olmadığını söylüyor kime sorsam

Yükleniyor...