Benim burda canım yanarken o neden bu kadar rahat?

cumartesi gunu telefonunu kapadı.4 5 saat acmadı. canım cok yandı.pazar gunude aynı seyı yaptı.bende bugun arim konusalm dedım benı tersledı.sınırlenıp telefn hattımı kırdım.ne evi arıyor ne annemi ne ablamı.

3sene nasıl çabuk sılıneblyor banada soyleyn :(

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Hayat iste, canin olan biri birde bakiyorsunki hiç birseyin haline geliyor...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sinirlenip telefon hattını mı kırdın?

Hiç yakıştıramıyorum bir bayana böyle hareketleri...

Üstüne gitme, bırak istediği gibi hareket etsin, sana dönerse senindir, dönmezse zaten çoktaan gitmiş ve bunu kabul et..

0|0
    0|0
  • O Seni silecek kadar yürekliyse sende ondan vazgeçecek kadar güçlü olmalısın bence

0|0
    0|0
  • duygularınla değil,aklınla hareket et.Duygularınla hareket ettiğin sürece yaralanmaya mahkumsun.Üstüne düştükçe daha da soğuyacak senden.Geri çek kendini ve yoluna bak.

0|0
    0|0
  • işte bu kadar kolay silinebiliyor. görüyorsun ki ... sana düşen burada oluruna bırakıcaksın.

0|0
    0|0
  • bunu bize sen söylemelisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• telefonu kaptıp sana dönmicek kadar yüz vermissin bu konuda hiç taviz verme. aramıyomu sende arama. ona inat ne demekmiş gösterr. hem sen ona muhtac değilsinki canımm

2|0
    0|0
  • Eğer bir hatanı görmüşse veya sık sık ayrılıp barıştıysanız ilişki tükenmştir. arada başka kızda oalbılır yoklugnu aratmayan.. ddikkat et yılma mucadele et derim sonra geç kalnmş olabilir

1|0
    0|0
  • sebeb ne sebebsiz yapmamistir sanirim ? sebebsizse kötü

0|0
    0|0
  • neye kızdı bu kadar

0|0
    0|0
  • silme değilde bişeyine çok kızmış belli

0|0
    0|0
Yükleniyor...