Manyetik koşu bantıyla kilo verilir mi?

Arkadaşlar ben manyetik koşu bandı aldım. Kendi enerjinle koşuyorsun. Sokakta koşmak gibi yani. Bende ancak geceleri koşabiliyorum ama gecededışarı tek başıma çıkamayacağım için böyle bir şey aldım.10 dakika sonra bile bacaklarım deli gibi ağrıyor ayakta bile duramıyorum. Ama buna rağmen birkaç saat sonra tartıya çıktığımda eskiiyle aynı hatta bazen muhtemelen çok su içtiğimden daha fazla gözüküyorum tartıda. Biliyorum kilo vermek kolay değil. Öyle hemen verilmez ama ben yine de size sorayım dedim. Bu tür koşu bantlarını kullanıp kilo verenleriniz oldu mu? Günde yarım saat koşsam ve bu koşuyu az yiyerek ekstra mekik çekerek vs desteklesem haftada 2-3 kilo verebilir miyim?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• 1 kilo yağ yakabilmek için yaklaşık 7500 kalori harcaman gerekir. Bu da yaklaşık 5 günde yaktığın enerji miktarına eşit.

0|0
    0|0
    • Yani veremezsin mi diyorsun? Ama benim arkadaşım 1 haftada 5 kilo verdi.4 aydır da aynı kiloda. Kız rejim bile yapmadı. Metabolizmasıda şimdiye kadar hızlı değildi bir anda da hızlanamaz yani.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...