Biraz uzun ama nolur yardımcı olun? teşekkür ederimm <3

meraba arkadaşlar ben bundan 15-20 gün önce 21 günlük ilişkimi bitirdim ve çocukla aynı sınıftayız. çocuk ayrılır ayrılmaz okuldaki bütün kızlara yavşadı falan neyse asıl konuya geliyim... çocuğun en yakın arkadaşı benim en yakın arkadaşlarımdan birine benden uzun zamadır hoşlandığını söylemiş... bugün 3 kez falan denedi ama bir türü soramadı. bana yarın sana önemli bişey sorucam dedi. şimdi asıl souya gelelim ben bu çocukla çook yakın kankaydım ve şimdi eğer bununla da çıkarsam adım kaşara çıkar 2.si çocua karşı o anlamda bişeyler hissetmiyorum ama diğer taraftan canımın sıkıntısını alabilir ve zaman içinde ondan o anlamda da hoşlanabilirim aynı zmanda da eski erkek arkadaşıma güzel olur :D ne diyosunuz?

• Kabul et
    20% (1)67% (2)38% (3)Oy Ver
  • Kabul etme
    80% (4)33% (1)62% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
reddettim arkadaşlar herkese teşekkür ederim :)

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kaşar veya Onospu diye bir kavram yok tatlım. Herkes istediğini yapar. Sen kimseye ümit vermedin ki, ve yaşlanıp bir bunağa döneceksin gençliği yaşamak zorundasın, Eğer çocuk senden hoşlanıyorsa ve seninde aklında bir ''neden olmasın'' varsa. Onunla çık ve sana o şekil hitap eden kişiler olursa bundan grur duy. Çünkü seni elde edemeyecekler. ^^

1|1
    0|0
    • haklısın ama şte eğer benle çıktığı ortaya çıkarsa çocuk bütün sınıf tarafından dışlanır ve yani en yakın arkadaşını kaybeder sonuçta çocuğa yazık değil mi ben de çoköyle seviyo falan değilim off offf:(

• haklı olabilirsiiniz çok teşekkür ederim ii akşamlar :)

Erkekler Ne Diyor 5

• canımın sıkıntısını alabilir

İnsanların duygularını can sıkıntını gidermek için kullanıyosan kusura bakmada zaten kaşarsın.

0|2
    0|0
    • helal sans kstdesim aynem öle

• Kusura bakmada hemcinslerimin senin gibilerin yarabandı olmasına iyi özle bakamam o adamın yerinde bende olabılırdım şimdi beni engellede cevap falan atma aksi taktirde ağır ithamlarda bulunabılırım.

• yooo hayır engellemiycem haklı da olabilirsin..

sadece fikrinizi açmanızı istemiştim ve yani gayet de net bir şekilde anladım..

düşüncenize saygı duyuyorum :)

• bence sen eski erkek arkadasına ders vermek istiyosun ve hoslanma dedigin zaman içerisinde olmaz gordugunde ya hoslanırsın ya da senın ıcın sadece sıradan bır ınsandır gel gelelim bunu yapar ve zamanla hoslanmassan iste ozaman adın ( o dediğini hiçbir kıza yakıstıramıyorum) o dedigine cıkabilir bence mantıklı bir fikir değil :)

0|0
    0|0
  • ortam biraz laçka olmuş..uzaklaş derim

0|0
    0|0
  • Kabul etme

0|0
    0|0
  • biraz uzun dan sonrasını okumadım ama içgüdülerim a dana diyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• eski sevgilinin arkadaşından sevgili olmazz.etik değil

0|0
    0|0
    • ya ama ben asılmadım kiçocuk çok uzun zamandır seviyodum zaten diyo belli ki eski erkek arkadaşımdan daha önce de seviyomuş...

• olsun ö.değil sonçta sen arkadaşıyla çıkmışsın kimn önce sevdiğinin bir önemi yok.çocuğa karşı bişey hissetmiosan bunu dert etmene de gerek yok.tabi duygularından gerçekten eminsen?

• Kabul et diyorumm

0|0
    0|0
  • Eğer seviyorsan çık. Kaç yaşındasınız ki neden böyle düşündün?

0|0
    0|1
    • 19 yaşımdayım ve aynı yaştayız...

• Seviyorsan çık kimsenin bişey demeye hakkı yok.

• ya ama işte şu anda ona karşı bişey hissetmiyorum sadece hani ii çocuk modundayım :/

Yükleniyor...