İlk görüşte aşık oldum ....

dershanede denemeye girerken aynı sınıfta sınava girdik , ıkı kere göz goze geldık o donup baktı , ben ilk gördüğüm anda ona tutuldum.. şimdi ne yapıcagım bılmıyorum adını yoklama alınırken ogrendım ders saatlerımız hıc uyusmuyor etutlerde aynı sınıftayız ama su ana kadar gelmedı ne yapmalıyım yardım edın ?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• gözlerine bak sadece ...eğer o da senden etkilenmişse gerçekten...gelir konuşur seninle..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Biraz bekle hop diye düşme çocun kucana arkadaş ortamını falan kur Dershanede arkadaşlarından biri mutlaka onu tanıyordur yani ortak arkadaş ortamında ilerde konuşma fırsatınız olur ilerler falan işte yani bekle biraz tabi solgunda davranma

0|0
    0|0
  • Sen öyle sanıyorsun meleğim, ^^ ilk görüşte aşk falan yok. ve biliyorum buna seni inandıramam.

0|0
    0|0
  • ilk goruste ask olmaz sadece bir hoslatidir...

0|0
    0|0
  • derslerıne kafanı ver

0|0
    0|0
  • yanına git selam ver tanısa bilirmiyiz de

0|0
    0|0
  • ynşmaya çalış .d

0|0
    0|0
    • yapıma uygun değil bozar bizi :))

• yıldırım aşkı ilk bakış bir kıvılcım gibi insanın yüreğini yakıyor ortam oluşturmaya çalış...

0|0
    0|0
    • hıç bı ortak arkadas bulamadım ki trajikomık bir olay.. etutlere gelırse o zaman gorurum tanısırız belkı aynı sınıfta olcaz ama gelmiyor bir gelse :)

• adını soyadını biliyorum tm cı o sanırım ben sayısalım ama sorusturmam lazım yakın cevreye haklısın ortak arkadaslar bulmam lazım

• danışma ile görüş hangi sınıfta olduğunu öğrenmek gerekiyor sonra ortak arkadaşlar mutluka bulunur aşk engelleri tanımaz...

• çok duygusal olmuş... ama anlamadığım ilk görüşte nasıl tutuldun, tipimi çok hoşuna gitti. kendisini pek tanımıyosun sanırım

0|0
    0|0
    • sanırım tipi ve mimikleri olsa gerek bir de bana bakışı :)

• Sınav geliyor yol yakınken dön hoşlantı o aşk değil. Aşk zamanla oluşur bir anda değil. Geçer etkisi başka şeylerle meşgul ol.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence onu unutmalısın yoksa derslerini olumsuz yönde etkileyecek.

0|0
    0|0
    • nasıl yapıcam ama ben de ıstemezdımkı sınav zamanı onumde zorlu bır sureç var ama oldu bı kere :(

• Sadecebeğeni hoşlantı seninkisi.

• ben birini seviyorsam onun bana bakması bile yeter bakışmak bile mutlu olurum mutlu olunca 3 kat daha fazla ders çalışıyorum :) ama sorun şu kı o bana yuz vermezse çok kötü olurum altüst olurum

Yükleniyor...