Önce karşı tarafa sormaya ne dersiniz?

bu zamana kadar erkeklerde hep şunu gördüm:

aklına bir soru takılınca cevabını karşı tarafa sorup öğrenmek yerine kendi yazıp kurgulayıp oynuyor... bunu yapmak zorunda mısınız?

mesela birnn imkansız olduğunu, sizi sevemeyeceğin düşünüp tabiri caizse başka ufuklara yelken açıyorsunuz ama önce karşı tarafa sorup işin aslını ve sebebini öğrenmek varken siz sürekli tersini yapıyorsunuz cidden bu konuda size bir anlam verebilmiş değilim...

yaa çok rica ediyorum bunu yapmaktan vazgeçsin şu erkekler artıkk

siz erkekler böyle davrannca çoğu kez karşınızdaki insann düşüncesini önemsemediğinz anlaşılıyor ve tartşmlara başlıyor yok yere...

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bahsettiğin kişiler hayatı yeni yeni tanımaya başlamış kişiler herhalde .

Öğrenmek istediğim bir şeyi karşımdakine sorarım .

0|0
    0|0
    • valla şimdiye kadar gördüğüm kadarıyla hayatın kitabını yazmış insanlar olarak tabir edilebir hepside.. :/

• Farklı şeyler söylemiyoruz .

• ban hiç öyle gelemdi

Erkekler Ne Diyor 7

• sen gel birde bze zor aynı dert bende var dediginin bre bir aynısı

bir kız seviyorum uzun zamandır kendi kendime senaryolar uyguluyor yazıyor ve ondan hp kaçıyorum belki oda beni seviydur belkid geç kaldım ama sizde sabırlı olur biraz ne yapalım

teklifte bulunma işi bize düşünce çegingenlik giriyor olaya :( ne yapaım kader

0|0
    0|0
    • etik olan da bu zaten neyden çekiniyorsunuz anlamıyorum ki...

hiç bir insan yoktur ki ilgiden hoşlanmasın... hoşlantıyı aşka çevrmekte erkeklern elinde siz sevdirebilrsenz kendinizi hiç bi kız inat etmez sevdiği biri yoksa sizn gösterdiğnz ilgiye cevapsz kalmaz... lüften biraz kendinize güvenn...

• bak senin sorunun cevabı gurur ve kibir sana benim başıma gelen i anlatırdım ama neyse

• İnsan oglu gururve kibir denen hastalıga düşünce gözü hiç bir şy görmüyor

işte insan oglu neyi dogru yaptık ki

0|0
    0|0
  • ben çok yaparım bunu evet..ama abisi sizde söylemiyosunz hiçbişi hep ima hep ima, sorunca yok bişi ama davranışlar farklı, zorsunuz zor..

0|0
    0|0
    • sorunca bişi yok diyen biri sizn onlan ilgilanmenizi ister tabiri caizse yılışın şebeklik yapın gerekirse onunla ilgilendiğiniz belli edeblrsenz er yada geç sorun çözülecektir

• o kızların varyaa o kızların allah belasını vermiştr inş! :D eşşekler tepsin öylelerini :D kurunn yannda yaş da yanıyor sonra :)

• işte bunu iyi dedin:))

• Bütün erkekler yapmaz bunu ya aklıma bişe takılsa ilk sana sorarım tabi ama senden dogru cevap almamışsam buna inanmamışsam o zamn kafamda çizerim kurarım

0|0
    0|0
  • ah şu yukarıda yazdıklarına yani senin erkek tanımına biraz uyabilseydim hayatım daha kolay olacakdı..

0|0
    0|0
  • Kimmiş o edepsiz

0|0
    0|0
  • enteresan bu olaylar ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• her iki tarafında izah şeklinde eksiklikler var demekki.

0|0
    0|0
  • Hiç çekilmez öyleleri valla.

0|0
    0|0
  • valla başak erkekleri tam bu tanımda sanırımmm illallah ettim onlardan

0|0
    0|0
    • evet başak erkekleri dah çok yapıyor bunu ve ben iyne de başak erkeklerini seviyorum :)

keşke bi tanesi de sevglm olsa diyorum ama sırf bu yüzden de iyiki de değil diyorum =))

• bendeee çok çektimmm bi yakınlaşıp bi uzaklaşmasından en sonunda sevgimi tüketti yoruldum ve bıraktımmm artıkk

Yükleniyor...