Sneijder beklentileri karşıladı mı?

şınayder mi şınaydır mı sinaydır mı sinider mi sinidir mi her neyse 2, yarı gelmesine rağmen bekleneni karşıladı mı

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sneijder her hafta dahada iyiye gidiyor esas patlamayı seneye yapacak İnterdeki performansının yarısını FB maçında oynasın Fenerlilere ışıkları kapattırmak zorunda kalacaklar

1|0
Günün KS Videosu

Sevinç Erbulak yanıtladı
"Kötü Kadın¨ rolünü oynamak ister miydiniz?

Erkekler Ne Diyor 13

• Şenayder diyeceksin nerdeyse :)

2|1
  • Şu ana dek tam anlamıyla karşılamadı ama Karabük'e attığı gol çok önemliydi, 3 altın puan kazandırdı. Gelecek sezon daha iyi olacağına inanıyorum.

0|0
  • Yabancılarda en iyi orta saha

0|1
  • karşıladıda internetten bir bakardın bari o kadar uzatmışın ismini.

0|1
  • hayır diğer sezon karşılıycağına eminim amaaaa

0|0
  • Dahada iyi olacak..

Şuanki futbolu (o kadar oynamadığı zamanları düşünürsek) kötü sayılmaz.. Tabiki beklentiler daha büyük ama bi' sonraki sezon başlamadan önce takımla beraber kamp yaptımı o zaman lig maçlarında görecez, beklentileri karşılıyor mu, karşılamıyor mu diye..

1|0
  • Henüz karşılamadı ama böyle bile Tr ligi kalitesinin üstünde oynuyor. E normal o kadar süre futbol oynamadı aadam ...

0|0
  • İsmi sneyder diye okunuyor 3 ay yaz kampından sonra istenileni verir kesinlikle.

0|0
  • Sneijder(sıneyder) uzun süre futbol oynamadı.ondan birden eski performansını beklemek güç olurdu.bnce hala bklentileri karşılamış değil çünkü gerçek sneijderi tanıyoruz.Ben tam olarak istenileni gelecek sezon vereceğini düşünüyorum.

0|0
  • sınayder..

0|1

• schneider bir elektrik malzeme markasıdır.

0|1
  • toparlanıyor yavaş yavaş

0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...