• Sor
  • Bence

Sneijder beklentileri karşıladı mı?

şınayder mi şınaydır mı sinaydır mı sinider mi sinidir mi her neyse 2, yarı gelmesine rağmen bekleneni karşıladı mı

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Sneijder her hafta dahada iyiye gidiyor esas patlamayı seneye yapacak İnterdeki performansının yarısını FB maçında oynasın Fenerlilere ışıkları kapattırmak zorunda kalacaklar

• inşallah

Erkekler Ne Diyor 12

• Şenayder diyeceksin nerdeyse :)

• İsimlerle dalga geçtiğini ilk defa görüyorum. Ben Snayper derim. :))

• haah ha nerdeyse:)++

• Senin özünü bilirem men :)

• hayır diğer sezon karşılıycağına eminim amaaaa

• Şu ana dek tam anlamıyla karşılamadı ama Karabük'e attığı gol çok önemliydi, 3 altın puan kazandırdı. Gelecek sezon daha iyi olacağına inanıyorum.

• Yabancılarda en iyi orta saha

• karşıladıda internetten bir bakardın bari o kadar uzatmışın ismini.

• Henüz karşılamadı ama böyle bile Tr ligi kalitesinin üstünde oynuyor. E normal o kadar süre futbol oynamadı aadam ...

• İsmi sneyder diye okunuyor 3 ay yaz kampından sonra istenileni verir kesinlikle.

• Sneijder(sıneyder) uzun süre futbol oynamadı.ondan birden eski performansını beklemek güç olurdu.bnce hala bklentileri karşılamış değil çünkü gerçek sneijderi tanıyoruz.Ben tam olarak istenileni gelecek sezon vereceğini düşünüyorum.

• sınayder..

• toparlanıyor yavaş yavaş

• Dahada iyi olacak.. Şuanki futbolu (o kadar oynamadığı zamanları düşünürsek) kötü sayılmaz.. Tabiki beklentiler daha büyük ama bi' sonraki sezon başlamadan önce takımla beraber kamp yaptımı o zaman lig maçlarında görecez, beklentileri karşılıyor mu, karşılamıyor mu diye..

• schneider bir elektrik malzeme markasıdır.

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...