Geleceğe dönük planlarınız nelerdir?

gelecege dönük planlarınız nerelerdirr?

uzun uzun yazın bekliyorum :)

:)

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• gelecek benim için yok neden dersen bazı insanlar aile kurmaya önem verrirler bunun için mücadele ederler.bunlara değer verirken neden değer verdiğini bilmez aslında.toplum eritit çünkü bireyi toplum hayatı bir koleje girmek olarak yüceltir gözünde yani anlayacağın dostum gelecek yok ben anı yaşarım yanımda sevdiğim varsa ona sarılıp,ağlayabiliyorsam gözlerine baktığımda kendimi görüyorsam hayatın bana sunamadıklarını veren o gözler gelecekteki en büyük planım olur saygılarımla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• uzun uzun.

.

0|0
    0|0
  • 2dk sonra ne olacagını bilmeden yıllar sonrasını hayalini kurduk biz.

0|0
    0|0
  • öyle gelicege dair hic bir planim hayalim istegim yok

hayat nereye akarsa bende arkasına düşüp gidecem

0|0
    0|0
  • alttan 2 sorumluluk sınavımı verip liseden mezun olup hamyo'yu bitirip hayatın ve kızlarında tadını çıkarmak..

0|0
    0|0
  • akşamı bir atlatayımda yarın için daha plan yapmadım ;)

0|0
    0|0
  • kısa vadede duşa girmek, uzun vadede duştan sonra yemek yapmak.

0|1
    0|0
  • 7 puan mı? :)

0|0
    0|0
  • Doğa..

link

0|0
    0|0
  • Doğdum, büyüyorum, evlenicem,ölücem :) Ben özgürüm :) ne kadar kalıplaşmış...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Büyüyünce önolog olmayı düşünüyorum ...

0|1
    0|0
  • plan demeyelim de; hayallerim, isteklerim... şuan mesleğimi tam olarak elime alamadım, mesleğimi ele almak istiyorum.. öncelikle sevgilimle evlenmeyi çoook istiyorum... onunla evlendikten sonra, evliliğimizin tadını çıkarmak istiyorum. aslında çok hayallerim var ama hep o'na dair... ben Rabbimden sağlık, huzur, mutluluk istiyorum...

0|0
    0|0
  • :) güzel soru evetşu ansevgilim var ama isimden ayrildim yeni is ariyorum insallah bulup alisinca sözlenmek istiyorum Nisan dügün esimle beraber calisalim istiyorum evde kalmak istemiyorum herzaman :) 2 cocuk istiyorum ailelerimiz anlassin biz anlasalim istiyorumm :)) aklim fikrim aile kurmakdaşu an3 yildir sevgilim var zamani geldigini düsünüyorum ama is konusu falan olmadanda istemiyorum kendimi kotu hissederim onun isi var benim yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...