Maç izlerken kendinizden geçiyor musunuz?

:))) maç izlerken bazısı heycandan kendinden geçiyor küfürden tut televızyona saldıranlar var mıaranızda boyleleerı? yanıtlara tesekküürler hepınıze ıyı gunler

0|0
12|21

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray'ımın her maçında tepkim değişiyor :D Bir maç hakem berbat oluyor etmediğim küfür kalmıyor. Şampiyonlar ligini hep küfrederek seyrettim resmen :D adamlar ilk manchester maçında schake maçında cluj maçında madrid maçında resmen maçları katlettiler. Derbi maçlarda 1 gol atıldığında kendimden geçiyorum. Geçen sene 2-2 berabere kaldığımız maçta 2. golü attığımızda yanımdaki bir adamla resmen sarıldık kucaklaşıyoz :D İnsanları bir araya getirio futbol:D Gol attığımızda aşırı bir bağırma çıkıyor :D gooooooooooool die :D iyi olduğumuz maçlarda marşlar söylüyorum flan :D (bunlar televizyonda izlerken yaptıklarım bir de stadyumda yaptıklarım var :D )

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• küfür etmemeye çalışırım ama kendimi tutamadığım anlar oluyor

3|1
    0|0
  • Evet sinirleniyorum özellikle hakemlerin katlettikleri maçlarda daha çok sinirleniyorum

1|0
    0|0
  • Ben hiç öyle olmadım. Fanatik değilimdir futboldan pek fazla anlamam. Ben orta okulda kayseri spor amatör takımda kaleciydim halbuki. :) lise yıllarında bıraktım futbol olayını. Ve o zamanlardan beri hiç izlemedim.

0|0
    0|0
    • :)) bigun mac ızlıyoruz arkadaslarla adamlar heycandan bardak kırdı:)

• Pek öyle değilim diye düşünüyordum ama Real Madrid maçındaki Drogba'nın golünden sonra televizyonu kucaklayıp kaldırmıştım. Nedense sadece şampiyonlar liginde oluyor.

1|0
    0|2
  • küfür etmezsem rahatlayamam ki (: mesela fenerin maçı top selçuk şahinin ayagında hayali bile küfür etmeme yeterli (:

0|1
    0|1
  • Maç izlemedende kendimden geçebiliyorum

0|1
    0|0
  • Beşiktaş maçlarinda koltuğun üzerine çiktiğim, kendimi yerlere attiğim, gol attiğimizda salonda gol diye bağirarak koştuğum çoktur. Babam hep ben maçi değil seni izliyorum diyip gülüyor :))

0|0
    0|0
  • avrupa kupası olursa bazen kaptırıyorum kendimi

1|0
    0|2
  • Önemli maçlarda... (şuaralar önemli maç yapmıyoruz rahatım RELAX ;) :) (Koyu BJK liyim... ;)

0|0
    0|0
  • evet galatasaray realmadrid maçında geçtim kendimden real madrid çok güçlü takımdıydı 3 gol attık

0|0
    0|1
  • kırılan kumanda Ve telefonların bardakların hesabını tutmadım... 2 kez gözümü açtığımda hastanedeydim. :) BEŞIKTAŞlıysan kanseri göze almışsındır sinir krizi de neymiş :)

0|0
    0|0
  • bursa ueafa elemesinde 2 gol ardadarda yedi 1 dk içinde babamın yayında ana avrad sövdüm o derece

0|0
    0|0
  • evet bazen maçı yaşıyorum

0|0
    0|0
  • Jose Mourinho gibi adamım fanatiğim ama öyle heycan yapmam

0|0
    0|0
  • küfür falan değilde annem korkuyor çekyatı deviriyorum heyecandan :)

0|0
    0|0
  • hemde nasıl hop oturup hop kalkarken koltugu denk getiremeyip yere düştüğüm bile olur...:D

0|0
    0|0
  • küfürsüz maç izlenir mi futbolcuların ve hakemin kulaklarını çınlatmadan zevki çıkmaz maçın :))

0|0
    0|0
  • bu maçına bağlı, çift kalesi falan da var genelde o maçları izlerim ve kendimden de geçerim :D

0|0
    0|0
  • yok gayet sakin izliyorum

0|0
    0|0
  • Ortama bağlı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bizim televizyon mısır patlaklarından çok çekti be :/

1|0
    1|0
  • Küfür kıyamet kendimden geçmek ne kelime .Sinirden ağladığımı ,televizyonu tekmelediğimi bilirim

1|0
    1|0
  • Normalde ağzına küfür almayan kız Real maçında ne küfürler ettim ben...

Maç izlerken baya evrim geçiriyorum ben canım... :)

1|0
    0|1
  • Kendikden geçmek değil de maçı hissediyorum, Fatih Terim gibiii :D

1|0
    0|0
  • Küfretmem ama sinirlenince kendimce birşeyler söylerim.

1|0
    1|0
  • tabiki Beşiktaş maçı seyrederken bişey yiyip içemem genelde.

0|0
    2|0
  • Ben çok seviyorummm

0|0
    0|0
  • Galatasaray maçında karşı taraf gol atarsa çok sinirleniyorum ama pek küfür yok bende :))

0|0
    0|0
  • Evet o kadar sıkılıyorum ki kendimden geçiyorum uyuyakalıyorum sonra bir bakıyorum sabah olmuş

0|0
    0|0
  • Maca bagli ve ortama tabi.

0|1
    1|0
  • hayır geçmem

0|0
    0|0
  • ben her maçta transa geçiyorum yanımdakiler bir şey dese bile duymuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...