Protein tozu sarkma yapar mı?

İlk protein tozumu kullanıyorum ve yarın toz bitmek üzere yarın son tozumu içeceğim. Hardline Whey 3 Matrix kullanıyorum, şimdi ben bu tozu bırakacağım ya, toz daha almıcam fakat fitnessa devam edicem. Vucudumda sarkma olurmu? Fitness bırakıncada sarkma olurmu?

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Sporu birakirsan erir vucundunda yag olarak kalir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Olmaz tozla alakası yok

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Şöyle bir durum var.
    Herkesin söylediği şu;
    "Protein tozları günlük alınan besinlerin yanında bir tamamlayıcı olarak yani ek besin olarak kullanılıyor. Örneğin bir sporcunun bir günde alması gereken protein miktarı 200 gram ve sporcu yemek yoluyla 150 gram protein aldıysa bunun üzerini 200 grama tamamlamak için protein tozu desteği kullanıyor."

Bunu söyleyenlerde var.
    Bıraktıktan sonra sarktığını söyleyenlerde var.
    Bence doğal protein, bulgur, esmer pirinç çok daha faydalı :)

0|1
    0|0
  • yok dostum ne sarkması bende 2 aydır protein tozu kullanmıyorum normal besinlerden alıyorum proteini halada gelişim var sarkma falan olmaz merak etme, günlük ihtiyacın olan proteini al antremanları aksatma iyi dinlen yeter :D

0|1
    0|0
  • Calısırsan yapmaz

0|1
    0|0
  • yapmaz

0|1
    0|0
  • Yapmaz

0|1
    0|0
  • sarkma olmzz fitnessi bırktktn snra vücut sönerr bişey olmz

0|1
    0|0
  • Yapmaz knk, protein tozu iyidir

0|1
    0|0
  • ne alaka protein tozyula sarkmanin? ozaman hicbirsey yemeyin herseyde protein var

0|1
    0|0
  • fitnessi bırakırsan sarkarsın bunun tozla alakası yok :) malesef body building nankör spordur :)

0|1
    0|0
  • Sarkma olmaz da hacim olarak küçülebilirsin ve de yağlanabilirsin fitnese devam

0|0
    0|0
  • Evet olur

0|1
    0|0
Yükleniyor...