Beyler bir bakın lütfen fikirlerinize ihtiyacım var

biliyorum aşk konuları çok sıktı ama kısaca anlatacağım sıkmamak için.

birisi var hayatımda ama yeni daha ve benden hoşlandığını söylemişti daha öncede ve bu kişi bana hayatında tek bir kişi için bütün fedakarlıkları yaptığını söyledi yani o kişi bunun için çook değerliymiş ama kesin bitti mümkün değil diyor sizce de öyle midir yoksa hala aklında mıdır o kişi

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• erkek değilmi hepsi aynıdır. nesini merak ediyorsun ha öyle ha böyle cok takma bunları. mutlumusun eğleniyormusun sana saygılımı bunlara bak. eger kufrederse saygısızlık yaparsa sutla gitsin.

0|0
    0|0
    • ama düşünsene sevgilin var ve sevgilin olan kızın aklında her zaman başka biri olacak yani sana hisleri olsa da aklının her zaman bir köşesinde o olacak.

inan bu soruyu başka zaman başka biri sorsa ben cevap versem aynen senin söylediklerini söylerdim soruda dedim ya aşk konuları çok sıktı diye gerçekten öyle çünkü ben aklımda kimse yokken diyordum ya bitmedi şu sorular diye ama şimdi anlıyorum insan birini sevince en saçma şeyden bile onunla ilgili şeyler çıkarıyor gerçekten çok şey değişiyor

• kaç yaşında anladınız böyle olmadığını?

• yaşla değil de galiba olgunlukla alaklı. bu dusuncelerden sıyrıldığında anlayacağını düşünüyorum.

Erkekler Ne Diyor 3

• Aklındadır bence bunca fedakarlıklarından sonra...

0|0
    0|0
  • kesinlikle aklının bir köşesindedir ama bu noktada iş sana kalıyor yani onu hatırlatmazsan ona bir problem çıkmaz...

0|0
    0|0
  • bence unuttum diyen yalan söyler, fakat önemsemeyebilir. Geçmişe özlemle bakmaması mümkündür ancak. İnsan yediği yemeğin tadını unutmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...