Görüşelim demek istiyorum diyemiyorum!

Sizce bir erkek görüşmek isterse bunu solermi imamı eder ..Kadınları anlamak zordur ama erkekleri nasıl anlayabiliriz bilmiyorum çözüm arıyorum ..15 gün sonra orada olacağım dedikten sonra görüşelim diyemiyorum bir türlü oda demiyor. Ne yapmalıyım sizce

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• erkekler duz mantıklıdır. ima etmezler. sen ona 15 gun sonra orada olacağım ayarlayalım saatini de mekanını sen hazırlık yap de. sevişmeyeceksiniz dimi ? sdece parkda bahce de pastane de sinemada geziceksiniz ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu tarz duygulardan çekinmelisin. Cesaretli olmalısın. Cesaretini topla ve söyle fırsatın varken değerlendir. Ama çekingenlik de bir yere kadar oluyor. Fırsatları değerlendirmeyi bilmezsen bir daha o fırsat eline geçmeye bilir. O yüzden korkularını yen ve konuş.

0|0
    0|0
  • Bazı erkekler ketumdur.Sen de ne olacak.Yalnız tanıdığın bir mekanda buluş.Geçenlerde kardeşin birisini de dedim.Dikkat edin.Sevgilerle...

0|0
    0|0
  • kızlar kendinize gelin..Bi tane abla da bende var sevgilim yok diye geziyor ortalıkta.Hayatınızı kazanın kimseye muhtac olmayın gerisi gelir zaten..bence biribirinizi iyi tanımadan buluşmayın..Hayatı akışına bırak, su akar yatağını bulur..

0|0
    0|0
  • Yalnızca kadınları anlamak zor demek yanlış olur çiçeğim. İnsanları anlamak zor dersin o hödüğüde katarsın işin içine. Görüşmek isterse görüşelim der sana. Böyle şeyleri çok takmayın...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...