Arkadaşlarına sizden çok vakit ayırıyosa sevgili ??

Arkadaşlarına sizden çok vakit ayırıyorsa neredeyse haftanın her günü ve günün büyük bir bölümü onlarla birlikteyse ve onlarlayken sizi unutuyorsa. mesajlarınıza, aramalarınıza cevap vermiyorsa ne düşünür ne yaparsınız?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• sutla miniğim. sen dunyaya dert cekmeyemi geldin mutlu olmayamı ? tercihini buna göre yap.

1|0
    0|0
    • haklısın. zaten son evrelerdeyim

• öyle olmak lazım. öyle olunca yaranılıyor. benim gibi iyi niyetli olunca böyle kullanıyolar işte. çok sağol dediklerini dikkate alıcam

• al miniğim . unutma kriterin prensibin olsun.

Erkekler Ne Diyor 5

• Çözümü veriyorum kalemi kağıdı hazırla notunu al. Kıçına tekmeyi bas böyle şeyleri kafana takma. Seni iplemeyeni sende ipleme. Senin anan ağlayacağına bırak onun anası ağlasın. Hadi gülüm...

1|0
    0|0
    • doğru söylüyosun

• evt aynen öyle :( denicem bakalım

• Hadi göreyim seni :) bir tutam pamuğu unutma :)

• yol veririm gider hiç uğraşmam

1|0
    0|0
  • normali budur... sen yokken onlar vardı

0|0
    1|0
    • ileride onlar karısı olmıcak

• nişanlıyız ;)

• evli bile olsan garantisi yok.

birgün çekip gidersen yine o arkadasları teselli edecek onu

• demekki sorun sende, belki çok sıkıcı birisin ne bileyim mutlu edemiyorsun erkek arkadaşını demekki!

0|0
    1|0
  • sevgili için arkadaş bırakılmaz. canım ölürüm dediğin biri seni ertesi gün bırakabiliyor. ama arkadaşlar hep orada. bence ikisiyle de gerektiği kadar zaman geçirilmeli. günün yarısını sevgiliyile geçirmek çok saçma.

0|0
    0|0
    • günün yarısı ve haftanın her gününü arkadaşlarla geçirmek çok mu mantıklı ?

• haftanın her gününü de arkadaşlarıyla geçirmesi beni kaale almaması normal mi snce

• sana bağlı. senin nasıl biri olduğunu bilemem.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...