Gs'li arkadaslar sozde Turkiyenin en marka kulubusunuz nasil olur da baskasindan medet umar yayalim besiktasa dersiniz?

Hangi foruma girsem fan sitelerinde facede twitter da yatalim besiktasa diyosunuz sirf Fenerbahce 3. yildizi takmasin diyorsunuz 20 kusur puan farki yemisken ustune avrupaya gidemezseniz 2 yil acisini cekecekken nasil bu zihniyette oluyorsunuz resmen baskasinin seyiyle gerdek misali olmuyo mu aciklayin bakalim !!!

0|1
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu durumu Galatasaray taraftarının üstüne atmak anca siz fenerlilere yakışırdı gerek sosyal medyadan olsun gerek içerinden yok gs Beşiktaş'a yatacak yok kaybedecek diye oradan olaya lafı geveyip duruyorsunuz yarın Beşiktaş sahaya çıkıp oyununu oynasın hakkıyla yensin siz gene buradan bir bahane ile ağlamaya devam edeceksiniz çünkü siz busunuz

0|3
    0|0
    • Saka gibi ya sirf 4. yildizi takmayalim diye posolski neler soyledi ki oyuncu baska takima burnunu surtemez oyuncusuna kadar yatma psikolojisine burunen takimin taraftari bide kalkmis siz busunuz diyo yarin besiktas zaten yenecek ilahi adalet izin vermez insallah ama karakterli takim olmak lazim neden besiktasi destekliyo taraftarlariniz verin maci diyo rasim ozan verin diyo teknik direktorunuz sozde teknik direktor taraftara şşş sus biliyorum diyo besiktasin yenmek istediğinizi daha nolsun yarin minimum 2 gol yeyip olmadi diyeceksiniz Not. takimin karakteri yarin ortaya cikacak sana lafim yok genel konusuyorum ben

• sen yapma bari ya adamlar hava topu mücadelesinde tartışıyor kafa kafaya kalıyor tekme tokay kavga etmiş diyorsunuz anlaşılan hayatınızda nasıl kavga edilir onu bile görmemişsiniz neyse ki renkli medyanın oyununa gelmedi oyuncularımız kendi aralarında bu işi çözüm bir golde sizlere atttı

Gomeze gelirsek adam kendi resmi sayfasından açıklama yaptı nihai karar 30 mayıs gibi verilecek öyle gitti gidecek diye hemen sevinmeyin seneye gene bizde kalır hayalleriniz suya düşer

galatasaray sence iyi olsaydı bugün artık kaçıncı ise 7 mi 8 mi o konumda olur mu? ki karşı karşıya geleceği takım Beşiktaş tamam defansif açıdan beşiktaş sıkıntıda olabilir fakat ileri dörtlüsü bu sene coşuyor 70 küsür gol atmış ligin en çok gol atan takımı galatasarayın defansı da ortada bir tek musleranın eline bakıyorlar o kadar ha bu derbi sonuçta ne olur ne olmaz orası hiç belli olmaz

• Kavga gormemisiz demek ilginc yani kendi fikrini illa empoze edeceksin bize git iyi arastir bakalim olcayla tolgay da kavgali simdi konuya gecersek fener atamadiysa bjk de atamamali gs direnmeli 70 kusur gol falan hikaye barca 8 10 puandan ayni puana geldi mahalle takimlarina puan kaybetti neyin tribindesiniz barcadan daha mi kuvvetli besiktas futbol 3 ihtimalli ama yarin tek siz yeneceksiniz sampiyon da belli sizsiniz ciddiyim bu gorusumde

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben niye hic gormuyorum? Birkac taraftar yatsin dedi diye bir takima tum taraftarlara yansıtılmaz bu ben yatsin falan demiyorum bilincli gs taraftarıda demez cikip futbolumuzu oynariz biz sampiyon olmadiktan sonra fb bjk filan ilgilendirmez beni.

0|0
    0|0
    • Bilincli birisin tebrikler ama senin gibi dusunen %1 dir maksimum kardesim

• Sizde nasıl oynadıysa bizdede aynısını oynar merak etme sen. Aramızdaki tek fark ise Forvet hattı olur.

0|0
    0|0
  • Bir zamanlar Beşiktaş ile Galatasaray şampiyonluk için yarışırken Fenerbahçe, Beşiktaş maçında sakatlıktan yeni çıkan forvet oyuncusunu sol bek oynatarak olaya ne kadar ciddi baktığını göstermişti. :)

0|0
    0|0
    • Millet hep hayal dunyasinda masal gibi oldu yorumun

• Evet konya iyi takım değil :) Başakşehir ve Osmanlı iyi takımdır :)

• Hangi maçta 4 gol yedik?

• Burda bole yaziyon ama bizim yenmemizi istiyon hayırdır kardes başkasının şeyiyle gerdege girilirmi haa unutmadan söyleyim bizim en az 5. olmamız liz ziraat işi belli olmaz onun için kazanmamız lazım ben bunu bilir bunu söylerim ewt feneri sevmiyom her gsli gibi ee normal olarakta yenilmesini ve şampiyon olmamasını istiyon aynen sizin gibi ama şunu soyluyom bizim yenmemiz lazım ve bunlar seni hiç alakadar etmez git fb li arkadslarinla istişare et

0|0
    0|0
    • sana mı soracam kardeşim nalakası var bununla 4. yıldızı takmayalım diye vermek dediğimle örtüşmüyo mu akşam görecez...

• Eğer Gs bu yıl ceayı çekmezse Gs birdaha düzelmez hem borca girer hemde bir daha şampiyonluğa oynuyamaz 5 sene enaz Anadolu klübü olur geçer.

0|1
    0|0
    • Zaten Allah bilerek yapanin yanina koymaz insallah ilahi adalet tecelli edecek yarin gorecez ki bence verecekler maci net belli

• Aynen öyle ama bakarsan geçen yıl Fenerin hakkıydı Gsnin şu an ki durumuna bak.

• Yine aziz yuzunden mal harap etti bizi valla kardesim

• daha fenerin kaçıncı yıldızı takacağını bilmiyorsun

0|0
    0|0
    • Haha saka gibi ya 4. yildizla ilgili yoruma ne diyo ergene bak sen sacin kadar mac oynayip izlemisliğim var

• lan oğlum sen daha kalem tutarken biz askere gittik geldik ergen diyor 23 lük velet

• Suratina bak anlarsin mal. llikta sinir tanimayan birisi daha ergen olmasan kucuk aklinla bana kacinci yildiz demezsin hadi naş

• Yine fenerlinin biri ağlıyor😂

0|0
    0|0
    • Yine galatalinin biri milletin cukuyla gerdeğe girmeye seviniyor

• Altımızda mutlumusunuz fenevliler? Anladın mı hangi takımlı olduğumu😂😂😂

• Vermesekte yenecek gücümüz var mı sence

0|0
    0|0

• Niye bizden puan almasini bildiniz ama !

• Beceriksiz golcüleriniz net goller kaçırdı

Yükleniyor...