Sizce Bjk maçı kaç kaç biticek?

Sizce Gs Bjk maçı kaç kaç biticek. Benim fikrim 4-2 biticek. İlk 30 dakikasında 2-0 öne geçicek Gs e Bjk dağılacak ilk yarı 2-1 biticek sonra 3-1 4-1 ve 4-2 90 artı da atıcak peki sizce maçın özetini yazsanıza. Ama uçuk düşünceler olmasın.

0|0
4|18

En İyi Kız Görüşü

• 0-0 :/ ama 1-0 da olabilir o golü de kim atar bilemicem. İnşallah gs kazanır:/ 😠

0|0
    0|0
    • Geçen oylamada.

• Oha ben izlemedim o gün 😞

En İyi Erkek Görüşü

• :D bundanmı medet umuyorsunuz
    ilk 30 dakika bjk 1 gol atarsa tarihi fark olur
    eğer ilk yarı 0-0 biterse 2-0 beşiktaş alır

0|0
    0|0
    • 6 yılda kaçkre deplasmanda galibiyet aldınız.

• :D bursa maçımı :D net penaltı direk hakemde 1 sn içinde verdi zaten lafı kıvırma
      nani korner diye kornere koştu elini kolunu korner yaptı hakem penaltı verdi

• allah akıl fikir versin :D daha fener maçlarını izlememişsin

Kızlar Ne Diyor 3

• Galatasarayliyim ama bugün kaybetmeye raziyim Besiktasin sampiyon olmasi icin. Galatasarayim kaybetsin de nasil kaybederse kaybetsin :)

0|0
    0|0
    • Yatalım diyorsun yani. Şike imi yapıcaksınız.

• @FMdelisi37 Yani kırmızı kart haksız yere mi gördünüz ya da kırmızı kart normal birşey değil mi... Bu sene durum ortada diyorsun. Moskovaya elendiniz eledik Konyaya elendiniz eledik. Evinizde Fener ile ilk maçta hakem ile 2 gol attınız evimizde ezfdik sizi. Farkındasın dimi.

• @FMdelisi37 Biz mot, ve etmeyiz etmez.

• 2-1 biter

0|0
    0|0
  • BJK yenilir mi diyosun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Ergen rüyası dedikleri bu olsa gerek :)

Beşiktaş senin korkulu rüyan olmuş dilinden düşürmüyorsun :)

Yarin atacağımız goller sadece gs kalesine girmeyecek

0|2
    0|0
  • Kaç kaç biter bilmiyorum ama bir Fenerli olarak maalesef Beşiktaş ın yeneceğini düşünüyorum. Gayet formunda bir takım bu aralar. Derbi de olsa bu sene Galatasaray'ın da eski formunda olmadığını düşünürsek Beşiktaş liderlik yarışından dolayı bu maça bütün hırsını verecek. Şahsi düşüncem bu.

0|0
    0|0
  • Agzindan bal damliyor :) pek oyle olacagini zannetmiyorum ins olur ama favori degiliz buda bir gercek.

0|0
    0|0
  • 2-1 biter

0|0
    0|0
  • BJK hertürlü alır.

1|1
    0|0
    • 6 yıldır neden almıyor hertürlü olmadığı için mi.

• Hmm son maç Bursa ile Fener çekişiyor Toroman kendi kalesine gol atıyor sonra topu geçsin diye bırakıyor.
      Gs Fener ile çekişiyor Bjk yine yok. Cordoba bir penaltı yaptırtıyor 2 gol yiyor bilerel ertesi gün şike yaptı diye yollanıyor unuttun mu bunları yoksa görmüyormusun.

• noldu lan maçkolik erkeği fenerli totoş yok gs kendi sahasında yenilmiyordu da falan istatistik okuyordun burda bana s+kayım senin istatistiğine gördün mü ebenin örekesine BJK cincona çakınca kuru sıkı seni.

• 2-1 Bjk alır ya da 2-2 berabere

0|0
    0|0
  • Gs maçı verir 3-1 Bjk

0|0
    0|0
  • 2-1 bjk yener

1|0
    0|0
  • Galatasaray yatmaz, Beşiktaş Yatırır. GURURLAN ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ<3

0|1
    0|0
  • bence bjk 32- gs - 27 :D

0|0
    0|0
  • iki iki

0|0
    0|0
  • gs alır temenlimiz o yonde

0|0
    0|0
  • 4-2 mi :D

1-3 maç bizim Sosa Gomez oğuzhan asar geçer

0|0
    0|0
    • 1-3 mü ahahahah Gs nin sizi 4-2 yenmesi varda sizin Gs yi kaçkere 1-3 yendiniz deplasmanda ya da 6 yılda kaç galibiyetiniz var ahhahaha

• Hali ortada diyorsun da sana bir soeru sorsam bilemezsin evinde kaç kere yenildi Gs bu sene ve kaçıncı hafta yenildi enson anca mackoliği acar bakarsın. Çünki ligi takip etmeden konuşursun.

• :D sen sözde 4 sene hakemlik yapan ibiş değilmisin hem yalancı hemde üste çkmaya çalışıyor pişkinliğe bak hele hele :D

Yarın maçı aldığımızda aha şimdi sıçtık ifadesi senin suratında nasıl duracak acayip merak ediyorum :D :D resmini at bak mahrum etme bizi :D :D

Ha bu arada unuttum sanma :D

https://www.youtube.com/watch?v=Jaq3zBuWvBg

• beşiktaşın kazanması galatasaray ın işine gelir. o yüzden fazla kasmayacaklardır.

0|0
    0|0
  • Bjkliler ananı sikmişki bu kadar düşmansın

0|2
    0|0
  • ben kendim icinmiv sivke yaptivm fenevbahcev icin yaptivm oyle seyv oluv mu

0|1
    0|0
  • Iy 0 oynayin donunuzu satin basin beyler

0|0
    0|0
Yükleniyor...