Galasaray maçındaki olaylar

galatasaray maçındaki olaylar fatih terimle hakem arasında geçen olaylar ve verilen ceza revamıdır

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• kadıköydeki olaylarda verilen cezalarla kıyaslarsak kıçımla gülerim..alayı şerefsiz bu hakemlerin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Gene nolmuş ya!

0|0
    0|0
  • hakemler ille tarafmı tutucak anlamıyorum

0|0
    0|0
  • bırakın şu gs muhabbetlerini

0|2
    0|0
  • reva degıl tabı hakem dedıgın taraf tutmıycak

0|0
    0|1
  • Reva değil. Konuştuk bunu.

0|0
    0|1
  • Bu konular çok eskidi be.. .

0|0
    0|1
  • adam topu vurdu diye ayıp ya ceza fazla

0|0
    0|1
  • ceza çok fazla

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• bundan sonra geleceğe bakılmalı

0|0
    0|0
  • evet reva cezayı az buldum sahanın kapanması gerekirdi

0|1
    0|0
  • revadır tabikiiiiiiii

0|0
    0|0
  • Az bile o ceza onlara

0|2
    1|0
  • yerinde bir karar. sadece tek bir maça bakarak verilen bir karar değil o kadar. takmayın fazla 9 maç olduğuna dua edin federasyon yanınızda zaten. sizle fb nin.

0|0
    0|0
    • teşekkürler kardeşim :) hele hasan şaş ile fatih terim bir araya gelsin işte o zman sen gör havaları :) şrfszler kendilerini vazgeçilmez,inanılmaz güçlü,diktatör zannediyorlar . ben o macı ellerim titreyerk izledim:)

• Para bir takımı ve taraftarını bu kadar değiştirmemeli çok değiştiler ergen ergen konuşmalar . para bunlarda hak hukuk kavramınıda yitirtmiş.. Fazla havalandılar.bide Beşiktaşımdan alınan 12 13 puan hakemlere girsin ki bu feda yılımızda şampiyonluğumuza izin vermediler.

• her sene olan bir şey kardeş :) malesef parayı bastırıp gerçekten boy gösteren takımlara geç geç deniyor. yerinde sayanlara allah versin muamelesi yapıyorlar . hak hukuk kavramını başka şeylerle karıştırdıkları kesin :)

• az bile bence :) çünki ben maç izlemek istiyorum kendini kurtlar vadisinde zannedenleri deyil :)

0|1
    0|0
  • saçmalık sadece.

0|0
    0|0
Yükleniyor...