Günün maçı... Herkesin birbirine yatar mı, yatmaz mı diye sorduğu maç... Galatasaray-Besiktaş maçı ne olur?

Günün maçı... Herkesin birbirine yatar mı, yatmaz mı diye sorduğu maç... Galatasaray-Besiktaş maçı ne olur?STSL 32. Hafta (20.00) Galatasaray - Beşiktaş

Skoru bilene EİG (+)

• Galatasaray
    14%(1)32%(10)Oy Ver38%(9)
  • Beşiktaş
    71%(5)45%(14)Oy Ver38%(9)
  • Beraberlik
    15%(1)23%(7)Oy Ver24%(6)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Günün maçı... Herkesin birbirine yatar mı, yatmaz mı diye sorduğu maç... Galatasaray-Besiktaş maçı ne olur?
Galatasaray
Beşiktaş
Beraberlik

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 1 0 Beşiktaş yenecek Galatasaraylıyım ama yenecek bence fenerin şampiyon olmasını engellemek için

0|1
    0|0
    • 0-1 beşiktaşı not aldık, maçın seyrini gidişatını hepimiz seyredeceğiz sanırım çünkü bu maç h. içi tüm türkiyede çok konuşldu, hayırlısı

Kızlar Ne Diyor 3

• Galatasaray 2-1

0|0
    0|0
    • eyvallah pembe notumu aldım, çekişmel bir maç mı bekliyorsun yoksa duragan bir maç mıı

• aynen pembe :D

• Besiktas

0|0
    0|0
    • eyvallah ama skor lütfen pembe , kafanda bir skor varsa belirt lütfen eig ortak edelim senide boş geçme burda :D

• çekişmeli maç diyorsun, gs de asılacak diyorsun bir bakımada ya benim aklımda ne var biliyor musun pembe ya çok çekşmeli bir maç izleyeceğiz ya da çok düşük profilli arası yok ama -.- umarım ayagınız sürünür pembe :D

• İnşallah gs kazanır😈 0-0 biter ya da 1-0

0|0
    0|0
    • inşallah, bugunü saymaysak şunun surasında 1 günden az zaman kalmış, sıkı maç olacak

• @rich10 ahaha tamam tamam özur dilerim Fenerbahçe kazansın 😞

• tabiyki herkes kendi görüşünü belirtsin saygılıyız aynen...

Erkekler Ne Diyor 16

• Yatar diye güzel algı yarattılar , sanki gs yatmasa yenecek gücü varmış gibi

Cha cha cha 3-0 Beşiktaş

0|0
    0|0
    • türkiye konuşuyor bu konuyu, hatta bu site ve sokaktaki insanlar, konuşulan bir konuyu göz ardı ederek soruyu sormak istemedim, hem de soru bu tarzıyla daha ilgi çeker diye düşündüm, algı falan biraz abartıyorsun çünkü bu tarz maçlarda bu puan durumunda hangi takım olsa bunlar konuşulur, skor buraya yazılanlar arasında en iddalı, hayırlısı

• Turkiye senin dediğini konuşurken iyi ama Türkiye ayni zamanda yapilan algıyı da konusuyor. Takim iddali olduğundan skor da iddali normal olarak

İnşallah hakem kararları iki takim için de dürüst olur

• hakemlere avrupa yolu açık kalsın diye yüksek puan verme politiksanıdn vaz geçmeyip, neyse onu verme politikasına geçilmezse ve hakem eğitimleri daha kaliteli seviyeye çekilmedikçe bu hatalar olur bu maçtada olabilir süpriz değil yani, hakemlerde rekabeti harekete geçireceksin bunu yapmıyorlar...

• Valla gs beşiktaşa yatar mı yatmaz mı bilmiyorum ama bildiğim tek şey Fenerliler Galatasaray yensin diye GS nin altına yatıyor :) Beşiktaş tek kale oynayıp 2-0 alacak.2-1 de olabilir.

0|0
    0|0
    • soruya takılma özellikle böyle bir soru başlığı seçtim çünkü bu çok konuşuldu tvlerde, sokata hatta bu sitedede, hangisi baz alalım peki tek skor yok kafanda anlaşılan takdir edersin ki bu sonuç çıkarsa neye göre değerlendiriyim ben dimi ama , işimi kolaylaştır biraz -.-

• 2-0 beşiktaş diyeyim o zaman Galatasaraylıyım yorumdan anlaşıldığı gibi :) Bİzden iyiler.

• eyvallah yorum yapanın şu ve bu takımı tutmasının zaten önemi yok, soruyla ilgili belirtmek istyorsa görüşü önemli, maça dair fikri varsa ve birde skor belirtirse tadından yenmez öyle yani, yoksa skor belirtenn belirtiği skoru begenmiyecek değiliz hepsi başımızın üstüne sorn yok yani, eyvallah 0-2 yi not aldık :D

• Galatasaray yatmazda macin sonucu nolur bekleyip gorelim ins Galatasaray tabi 1-0 olsun bizim olsun ama zor :)

0|0
    0|0
    • yok yatarı kastetmedim zaten bu yatıp-yatmama konusunda gerek bu sitede gerekse sokakta tvlerde çok tartışıldı ondan öyle sordum birazda soru dikkat çeksin diye, yoksa alınma yani, skoru 1-0 olarak kayıt altına alıyorum ozaman, niye zor peki

• Cok iyi bir sezon gecirdigimiz ve iyi futbol oynadigimiz soylenemez.

• sezonun geneli iyi bir sezondu denemez gs hesabına, futbolu ise dalgalı bazen iyi bazen kötü ya da çoğu zaman vasat, ama bu derbi ve kendi sahasında ligdeki konumu, sorası gibi durumlar vız gelir, ben gs fb maçı hatırlarım fb çok kötü hatta gazeteler farktan bahsediyordu hatta ilk 10 dk gol yerse kesin fark deniyor ve gerçektende 5. dk gs öne geçti ama maçın sonu 1-4 fener lehine bitmşti 2008 aralık ayındaydı, çok var böyle örnek ama hayırlısı tabii

• Çok çekişmeli bir maç olacağını düşünüyorum. Galatasaray'ın bir iddiası yok ama genede belli olmaz ya 3-2 Galatasaray alır alır bu maçı diyorum ama Beşiktaş bastıracaktır. Bu maçı kaybetmek için.
    O yuzden benim tahminim 😉
    Galatasaray2-2Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Zamanında Beşiktaş ile Galatasaray şampiyonluk için yarışırken sakatlıktan yeni çıkan forvet oyuncusunu sol bek oynatan takıma Fenerbahçe denir.

0|1
    0|0
    • Skor tahminim Galatasaray 1-3 Beşiktaş

• Her zaman sitede olmuyorum demiştim.

• eyvallah doğru diyorsun

• Alacağız inşallah :)
    BJK 2
    GS 0

0|0
    0|0
    • hayırlısı diyelim o zaman :D maç skorunu not aldım eyvallah

• beşiktaş alır

0|0
    0|0
    • skor peki, kaç kaç biter var mı bir tahminin

• Besiktas kazanir 1-2

0|0
    0|0
  • 1-1 bitecek

0|0
    0|0
    • çekişmeli yüksek dozda bir maç mı yoksa zaman zaman çekişmeli ama çoğunlukla duragan bir maç mı izleyeceğiz sence bu skoruda not aldım ayırca eyvallah

• durağan yavaş bir maç bekliyorum beşiktaş üstün oynayacaktır ama sonuç beraberlik diyorum

• hayırlısı bakalım yarın sonuç nasıl tezahür edecek

• Galatasaray kazanır

0|0
    0|0
    • skor da belirt lütfen eğer kafanda bir skor varsa şayet eig senide alalım

• 2-1 kazanır

• eyvallah bakalım maç günü maç sonunda maç nasıl şekillenecek göreceğiz hayırlısı

• 2-0 cha cha cha 😂

0|0
    0|0
    • gs kazanır diyorsun sanırım ama gs nin fener (0-0) maçı dışında mutlaka gol yeme gibi bir durumuda var hep yemiş yani bu sefer gol yemeden 90 dakikayı bitirir mi sence, 2-0 da mutabıkmısın fikrini değiştirmek için sormuyorum yoksa bu skoru not düşecem , hayırlısı birde

• Beşiktaş alır diyorum

• eyvallah

• 1-1 biter

0|0
    0|0
  • 2-2 biter.

0|0
    0|0
    • bol göllü maç bekliyorsun yani ve bir o kadarda çekişmeli, mümkündür bu sonuçta

• Tabi savunma olarak Galatasaray daha zayıf ama derbi bu. Galatasaray'ın doğasında kazanmak vardır herzaman. Ama takım olarak da şu an Beşiktaş iyi. Çekişmeli olabilir.

• olabilir değil çekişmeli olacak ya da umarım çekişmeli olur hayırlısı yaw bir maç tır en nihayetinde dimi ama :D

• 1.1 beraberlik diyorum

0|0
    0|0
    • hayırlısı zor ve stersli bir maç ve sonucunun merakla beklendiği bir maç bakalım ne olacak bu skoru not ettim eyvallah

• Skor veriyorum 1-3

0|0
    0|0
    • eyvallah beşiktaş lehine dimi altını çizelimde bazen 3-1 yazıp beşiktaşı kastettim diyen oluyor ama sen bilinçli olarak deplasman maçını bilerek veriyorsundur ama emin olmak istedim eyvallah, zor maç bekliyormusun peki yoksa kolay sonuca gider mii

• Kupa şartı yok kardeşim bildim kadar cünkü fener bahçe gitti için sorun yok yani

• anladım ama artık kupa finalisti olmak yetmiyor o statü değişti ya kupayı alacak gidecek ya da ligi 5. ci bitirmesi lazım, lig bu sene anlayacağın altıda üstüde, kupaya oyanyanıda karışık yani :D

• 3-1 GS alır imkansız olsa da

0|0
    0|0
    • bir ümit var diyorsun yani kendi sahası ama bunuda değerlendirmeye almak lazım bence, güzel maç olacak ama

Yükleniyor...