Euroleague Kupası hangi ülkeye gider?

Euroleague Kupası hangi ülkeye gider ?Avrupa Basketbolunun en değerli kupası olarak görünen Euroleague Kupası bu sen 13-15 Mayıs tarihlerinde Berlinde düzenlenecek olan 4' lü final sonucunda, yarı final ve final müsabakaları ile kupa sahibini bulacak. Sizce Euroleague Kupası hangi ülkeye gider?

• İspanya
    18% (2)7% (1)12% (3)Oy Ver
  • Rusya
    36% (4)27% (4)31% (8)Oy Ver
  • Türkiye
    46% (5)66% (10)57% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
-İspanya
-Rusya
-Türkiye
-İspanya
-Rusya
-Türkiye

0|1
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Rusya

0|0
    0|0
    • ahanda bir ceska cı daha ama ihtimal tabi bu, basketbolun gerçekleri içinde hiç yadsınamıyacak bir ihtimal ama türkiyeye gelir o kupa sende bende seviniriz sonra pembe :D

• Aynen haklısın bro 😶

• aynen

Kızlar Ne Diyor 3

• Inşallah Türkiye

0|0
    0|0
    • aynen inşallah gelir ülkemize ama kolay olmayacak bu da bir gerçek :D

• Rusya

0|0
    0|0
    • yadsınamıyacak ciddi bir aday kupayı kazanma adına ama türkiye kenara itilecek göz ardı edilecek ülke değil basketbolumuz çok ileri, bugun ligimizde avrupada iş yapacak çok takım sayarız ama rusya liginde 3 ü geçmez, ligimiz rus liginden kat kat üstün, biz en büyügünü yenecez inşallah pembe :D

• Rusya

0|0
    0|0
    • ceska moskova diyorsun kupayı alması muhtemel iki ülkeden iki takımdan biri digerid fenerbahçe tabiy ki :D

• Aynen öyle.
      Haklısın

• ben haklıyım sende tatlısın pembe ne yapcaz, bu gizlilerin tatlılığı nedir yaw, tüm gizlilelir tatlı bulyorum ben :D neyse işi sulandırmayak

Erkekler Ne Diyor 4

• Fb finale çıkar ama kupa için favorim Cska Moskova

0|0
    0|0
    • onların çok şampiyonlukları var bu sezon beklesinler biraz... tahminin eger finali görürse fener final maçı 5 sayı üzernide fenerin lenhine biter, maç boyuncada 10-12 sayıları görürüz derim ben , bizim takımlar gelecek 5 yılda en az iki kupa çıkaracaklar rakamlar böyle diyor :D

• İnşallah dediğin gibi olur , vesely ve udon iyi isler yapıyor , cskada da decolo teodosic ve hines çok iyi

• Gönül isterki türkiyeye gelsin ama İspanya gibi

0|0
    0|0
    • kutxa mı diyorsun diger iki rakibe göre daha az şans tanıyor otoriteler ama gizli aday bencede çünkü kendi liginde yanlış hatırlamıyorsam lider barcelona ve realm li ligde ve bu takım yine real ve barcalı grupta 2. ci çıktı ve bir sonraki seride rakibini 3-0 la geçti kesinlikle dikkat edilmesi gereken bir takım, obradoviç bunun önlemni ialır kurt koçtur o :D inşaşlah bize gelir ama ispanyollar çok aldı bu kupayı hem

• he ya bakalım ne olacak :D

• Türkiye diyorum. d

0|0
    0|0
  • türkiye

0|0
    0|0
    • inşallah, kolay olmayacak bu kesin ama kupanın ülkemize gelmesi ihtimalini az görenlerden değilim :D

Yükleniyor...