Bakan E.Bayraktar'ın olayı ile ilgili ne düşünüyorsunuz ?

link

Bilmeyenler için link yukarda.

Bakanların ve Akp kabinesinin aynı kafada adamlar olduğunu bildiğim için pek şaşırmadım.

Ananıda al git diyen adamın kabinesinden hayır mı gelir ?

Ettiğinizi bulun.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Çok yazık çok...Başımızda kimler var...!Devletin başına Devlet geçmesi gerek...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Onlarin tüm dertleri parayla çözülüyor demek ki.yardım isteyen biri en fazla bu kadar rencide edilebilirdi.çok yazik:(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• aynı kafada adamlar mı :)) az söylemişsin dostum onların hepsini itinayla recep bey seçti zaten. hepsini de seçerken istifa dilekçelerini peşin peşin toplamış. geçen gün Abdüllatif Şener açıkladı (AKP kurucusu) ben ordaydım, Tayyip kendi fikirlerine ters düştükleri anda kendileri istifa etti diyebilmek için hepsinden istifa dilekçesi aldı, tarih satırı boş ve imzalı :) Bir bakan ne söylüyorsa o söylediği Tayyibin söylediğidir. ama müslüman ve çok güzel ahlaklı insanlar :))

0|1
    0|0
  • videosunu izlemiştim dün akşam kız bakana sitem yaptıktan sonra kızın kolunu tutuyor bakan sonra kız çekiyor kendini ve uzaklaşıyor bence boşluğuna geldi bakanın ama adamın içinden geçenleri Allah bilir tabi ki

0|1
    0|0
  • Adam parayı düşürme dedi bir de, ne kadar vicdanlı..Sadece yardımı yapmakla kalmıyor, arkasına da düşüyor..

0|1
    0|0
  • Üzerine düşünülesi bir varlık değil.

0|1
    0|0
  • Kömür, makarna, 3-5 kuruş para dağıtma ile kanser geçseydi...

0|0
    0|0
  • tuhaf tarafı şu bu ilaçların devlet tarafından karşılanması ne kadar zor olabilir ki ! Eğer biz bu problemin bile üstesinden gelemiyorsak vay bizim halimize güzlü olan ülke peh neyi güçlü saf safsata hepsi, ama şunu düşünüyorum genede eskisi gibi hastane kuyrukları olmuyor özel malikaneler öncekine göre kalktı ne diyim bunada şükür galiba...önceki başa gelenler daha beterdi. Buna bir şekilde çözüm bulunmalı en kısa sürede inş. ne diyelim vay bizim halimze :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...