Neden artık çekik gözlü değiliz?

Türk olmamıza karşın gözlerimiz çekik değil. Neden?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• saf Türk olmadığımız için

0|0
    0|0
    • hayır ben safkan türküm köyüm yerim yurdum 30 tane kuşağımızı biliyoru ayriyetten çekik gözlüyüm

• @furkan3512 ben sana bişey mi demedim :D soruyu cevapladım. sana safTürk değilsin demedim

• iyi madem :)

En İyi Erkek Görüşü

• Türkler çekik gözlü değil badem gözlü olurlar bunu Göktürk mezarlıklarındaki heykellerden netçe görebiliriz ya da arap veya çin kaynaklarından, peki orta asyadaki Türkler neden çekik gözlü? Çekik göz baskın gendir. Moğollar sarı ırktan oldukları için çekik gözlüdürler Türklerle Moğollar etkileşime girdikleri için orta asyadaki türkler baskın gen olan çekik gözlü olmuşlardır anadolu Türkleri Oğuzlar ve gen karışımı çok fazla

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• genler değişiyor ve yaşadığın iklime göre şekil alıyor zamanla..

0|0
    0|0
  • Farklı ırklardan evlilikler sebebiyle :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Cok büyük yanılgimiz var bu konuda Türkler zaten cin japon kore vs kadar cekik degildir az orta veya ortanin biraz ustu cekiktir Türkler ben ve sülalemdeki insanlarda az veya orta cekiklerdir Türkiyedede durum cogunlukla boyle az cekikler veya orta cekikler mevcut tabi farkli ırklardan evliliklerde var yok degil bu konuda Yusuf Halacoglu nun kitabı okunabilir videolari izlenebilir kndini Türkluge adamis ve uzun yillar arastirma yapmis kanitta sunuyor bilgine. Oguzlardan cepni Türkmenim bende.

0|0
    0|0
  • Evrim sjsj

0|0
    0|0
  • Ben çekiğim

0|0
    0|0
  • siz anadolu çomarlarısınız saf felan değilsiniz rum ermeni kürt laz çerkes ingliz yunan arap karışımı melez ırksınız türkiyede %8 türk geni var ama tanrıya şükür ki ben safkanım gözümde çekik gözlüdür köyüm belli 30 tane kuşağımızı bilirim

0|0
    0|0
    • Ben de Türk'üm. Çekik gözlü değilim sadece.

• öğrenmiş oldum :)

• oğlu ilk türk olduğuna göre

• Çunku türk değiliz

0|0
    0|0
    • Ne demek Türk değiliz?

• Yeni Türkiyeliyiz hülooooğğ

• Türkiyeli diye bir şey yoktur. Türk vardır. Seni bilmem ama ben Türküm.

• Sen Sorasın Diye!

0|0
    0|0
  • Mutasyona uğradık

0|0
    0|0
  • kim kime dum duma olmuş karışmışız

0|0
    0|0
  • rumlardan dolayı bir nevi rum kırması oldular😀

0|0
    0|0
    • hepsi mi?

• hehe :D Trabzonun küçük bir yerinden çıkıp 3-5 tane rum bütün Türkiyenin gözlerini degistirdiler :D

• @marwol otur 0 aldın 😀 tarih bilincin sıfır 😀sanki rumlar sadece Trabzonsa yaşıyormuş 😀😀

Yükleniyor...