Sizce bu iyi birşeymi yoksa....

sevgilimle 15 gün önce ayrıldık kavgasız gürültüsüz o günden hiç birbirimize bakmıyor yokmuşuz gibi davranıyorduk bugün onun sınıfından 2 arkadaşının yanına 1 kız arkadaşımla gittik gayet mesafeli konuşuyorduk sonra bu mesaj attı biraz sertçe onlardan uzak durmamı canımın yana biliceni üzülmemi istemediğini söyledi sizce bu iyi bişiymi yoksa kötümü

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

• aaaa seni hala seviyor emin oll :))

1|0
    0|0
    • öyle bir ihtimal varmıdırki ayrılırken benden soğudunu söylemişti de

• Umarım sana moral olmuştur kardeşim..

• olmazmı çok saol :))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• sahiplenme duygusunun belirtisi olabilir fakat bir yandan da seni kaybetmeyi göze alamadığının göstergesi olabilir sonuç olarak ise art niyet aramamakta fayda var lakin kısıtlanmayı sevmeyen özgürruhlu bir bireysen bu davranışa önyargıyla yaklaşabşilirsin özellikle buna dikkat etmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Tehdit edilmişsin, bunun iyi birşey olabileceğini düşünen bir insan hala aşıktır. Devam et bu davranışlarına, köpek gibi geri gelecektir bir süre sonra :)

1|0
    0|0
    • diyosun ;)))

• diyorum :) Erkekler duygusal açıdan kadınlara görece daha kırılgandır, sadece göstermezler. Kırılmaya başlamış, devam kardeşim :)

• tamam teşekkürler :))))

• Bence iyi bir şey sana dair bir şey beslemiyor olsaydı böyle bir tavırda sergilemezdi. Hala sende gönlü olabilir. Ve senin için iyi olabileceğini düşünüyorsan tekrar konuş onunla derim.

0|0
    0|0
    • ben onunla konuştumda havalanıyor o yüzden onun konuşmasını istiyorum

• O zaman sen de önce düşün konuşlarını ne söylersem havaya girmez falan çağında ona göre düşünceler bul ve o şekilde konuş.

• eski günlerin hatrına seni korumak istiyor olabilir ama bu zayıf bir ihtimal seni seviyor bence ama bunun olması yüzde 95 ilk dediğimin olması yüzde 5

1|0
    0|0
    • ben hala onu çok seviyorum oda sevsin bir zahmet :))))))))

• bu cok kötü birşey :(

0|0
    0|0
  • seni koruyor iste bu kötu bise mi

0|0
    0|0
    • hayır koruması güzel ne biliyim hakkımda kötü düşenmesini falan istememde o bakımdan yani

• ona yaklaşırsan senin canını yakarım anladı bu sanırım :)

• yok ya öyle bişiy söylemek istediğini sanmıyorum :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Koruyor ya da ondanlar birşeyler duymanı istemiyor:D

1|0
    0|0
  • Seni önemsiyor..Ama belki de fazlası yok ya da çok daha fazlası var sen daha iyi bilirsin

1|0
    0|0
  • Gayet iyi bişey :)

1|0
    0|0
  • iyi bişeeey tabıkıdee

1|0
    0|0
  • Severken neden ayrılma gereyi duyulur ki anlayamıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...