Evli Erkeklerle Aşk Yaşayanlar...

Evli erkeklerle aşk yaşayan kızlar nasıl bir ruh halindedir? sizce metres olduklarının farkına varamıyorlar mı? kızların zekasının düşük olduğu bilinen bişeyde bu kadar nasıl alçalıyorlar sizce?

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• Her kızın zekası düşük değil hişşşt ayıp oluyo !

Ama o kızların düşük olan bir zekası bile yok orası ayrı..

(Not : Evli erkeğin suçu her türlü daha büyük çünkü kandıran hırbolar da mevcutmuş.)

0|1
    0|0
    • kandıran diye bişey yok, aklı olan kanmaz

• Pardon da adamın nüfusuna mı bakacaklar kanmaları doğal ama bile bile devam edenin öbür dünyada yatacak yeri yok..

• aynen,

Kızlar Ne Diyor 12

• mutlaka haklı çıkacak bir acıklamaları vardır. Erkek daha büyük şerefsiz gerçi.

1|0
    0|0
    • ayartan kızlar, yalnız dikkatini çekerim

• ayarmasınlar. bu imkanı vermesinler. evli bir kadın çok nadir kendisine asılan erkeğe müsade eder.

• ben neler gördüm, evli kadınlarda aynı mal, site site gezip erkek arıyolar, kocasından göremedikleri iktidarı..,

• Erkekler kanatsız melek he mi ?

1|1
    0|0
    • istisnalar vardır arada, ama suçun kadınlarda olduğu çok açık, kandıran varsa bile kanmaycak, 2. el olmaycak kadar beyincik olması gerekiyor.

• Bunu yapan her iki kişide aynı oranda hatalı ...

• Mutlaka açıklamaları vardırda fantazisi olanda vardır örneğin öyle bir fantezım var sanırım ama asla yapmam kadınıda düşünmek lazım..

0|0
    0|1
    • swingermisin sen,

• annen seni babandan mı çıkardı acaba?

• Sen nerden cıktın bu kadarda acıdın uzuldun bu duruma cok merak edıyorum ak

• Yasin küçük, hayatta buyuk konustugun kınadığın ne varsa basına gelecegini ogrenememissin , baskalarının gunahlariyla da Aziz olunmaz ya hani, önyargılı olma derim.

0|0
    0|0
  • 2.ci kadın olmak koymuyodur o kadar ruhsuzlaşmışlar demek ki

0|0
    0|0
  • duygusal boşlukları vardır..

neden bu derece alçalmak istesin ki bir insan?

0|0
    0|0
    • onu soruyorum işte,

• babasından mı? babasıyla sevişmesi mi gerekiyor, göremediği bu mu olabilir acaba?

• ben duygusal boşluktan söz ediyorum

Allah affetsin öyle insanları,çok kötü bi'şey bu..

• metresmi..yok canım o kadar salak olamazlar.

0|0
    0|0
  • Evli erkeklerle değil evli biriyle aşk yaşayanlar daha samimi olurdu!

0|0
    0|1
    • bunu kadınlar daha fazla yapıyo, erkeği ayartan kızlar oluyo,

• Biliyorum düşüncede var sorun.

• sana neden dokundu bu yav, belki seninki temiz çıkar :)

• Bunu zekaya nasıl bağlıyorsun sen ya? Emin ol onlar seni on kere cebinden çıkarırlar. Masum değillerdir sandığın kadar. Belki aşık oldular belki gözleri birşey görmüyor? Belki hata yaptıklarını bile bile kalplerine söz geçiremiyorlar? Erkeğin hiç mi suçu yok? Evli olduğu halde gözü fır fır dönmesin.Adam olsun oda.

0|0
    0|0
    • aşık oldu, gözleri bişey görmüyordan sonrasını okumadım :))

• o çocuk bana açılsa onunla sevgili olurdum açıkçası ve bunda kötü birşey olduğunu düşünmüyorum

• senin düşüncen tabi ki, bişi diyemem

• Şöyle ki,geçen sene biri geldi,polisti.25 yaşında genc yakışıklı bir adamdı.çok hoşlanmış falan.ben de çok hoşlanmıştım açıkcası.numaralarımızı verdik birbirimize.bi kaç gün sonra bana "Melek gibisin,kıyamam kandırmaya.Evliyim ben,çocuğum var.Malesef çok geç kalmışız"dedi.Ben de tamam,başlamadan bitmeli o zaman dedim.ve uzatmadan bitirdik.ne onun yuvası hasar aldı ne de benim karakterim.Bu yüzden hiç metres gibi hiss etmedim.

2|0
    0|0
    • tühh, elinde yüzükte mi yoktu?

• karısını sevse sence avcılık niye yapma gereği duysun

• bazılarının şeref, bacak arasına kaçmıştır, veya beyni, pipisine hitap ediyodur...,

• soru sorma şeklinden dolayı utanmalısın. kimsenin zekasını aşağılayamazsın bu birincisi.insanoğluyuz,herkes herşeyi bir şekilde yaşıyor.neden evli erkekle ilişki yaşayan kızı eleştiriyorsunda, o ilişkiyi yaşayan evli erkeği eleştirmiyorsun? işte bu soruyu da sen kendine sor, nerde yanlış düşünüyorsun kendin cevapla. iki kişi birşeyi paylaşıyorsa ve bu yanlışsa o hata kızın olduğu kadar erkeğin de suçudur

1|0
    1|0
    • erkeği neden aşağılayım ki, aşağılancak bir sıfatı kalmamış durumda, fakat dikkat çektiğim nokta bunu kızlar bilerek ve göz göre göre yapıyor, kendilerini kullandırmaktan zevk alıyo veya beyin hücrelerinde hasar olabilir,

• evli erkek daha çekici

1|0
    3|2
    • senin gibiler, 2. kadın olmaktan başka bişeye yaramaz, her zaman aşağılık 2 el olarak kalıcaksınız, sağlıcakla :)

• al işte ergen çıktı meydana

• parayla çekilmezsiniz, bedava fahişelik daha iyi :))

Erkekler Ne Diyor 2

• brak yaşasınlar ne güzel karışma kimseye alan memnun veren memnun:)

1|0
    1|1
    • keşke annen, babana belli bir yerde dur deseymiş :))

• sorunda o zaten sende bir sıkıntı var o mevzuda belki geçmişte yatan br acı :)

• babana yazık, keşke dağa taşa boşalsaymış :))

• Soru sorma şekli yanlış bence..Sonuçta her şey insan için. Sevebilirlerde ama ben böyle bir şeye onay vermiyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...