Sevgilim aradığımda canı sıkkın davranıyor bugün !

Evet telefonda aradıoğımda canı sıkkın ve hemen kapatacak gibi davranıyor ve kendisi arar çoğunlukta ben onu pek aramam sonra konuşmak isterim ben aradığımda ondaki huzursuzluğu hissedebiliyorum sanki birşeyler yolunda gitmiyormuş gibi bana tutup demesin mi işim var yeter hadi kapat dır dır etme gibilerinden suratına kapattım nedne bu şekilde yapıyor ne yapmaya çalışıyor özel günnüde falanda değil. kızlar canları sıkkın olduğunda sevdiği insana bu şekilde davranırmı davranana var mı? bu havanın kapalı oluşundan mı kaynaklanıyor birde çıkıp dolaşalım diyorum ben evde mutluyum diyor deli oldum lütfen bir fi,kir yürütün :(

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Canı sıkkın olan bir kızın yaptığı klasik triplerden biri bu .. Ve sadece sana özgü değildir ailesine karşıda böyledir. Ne derdinin olduğunu bilmen gerek yalnız kızlar değil bazen erkeklerde de olur alttan almaya çalış sıkma canını

0|0
    0|0
    • yaa derdi nedir bilmiyorum ki bazen çok iyi oluyor bazen çok geriyor beni ters yapıyor anlamıyorum ne derdi var benimde canım çok sıkkın olmasına karşın ben ona pek yansıtmamaya ya da ne bilim buluşalım dese ki pek demez dediğinde kesinlikle hayır demem nedir bu tribi anlamış değilim ne yapmalıyım böyle durumlarda lütfen yardım.

• Rahat bırakmaya çalış üstüne geldikçe naz yapar :) öyle dene bakalım inşallah düzelir.

• valla yüzüne kapattım sinirimden telşefonu onun afrasını yapacaktır kesin sen nasıl yüzüme kapatırsın telefonu diye. dertsiz bir gün geçmiyor.

Erkekler Ne Diyor 1

• Benim eski kız arkadşımda byleydi 1 sene çıktık ve bu davranışlarından sonra beniterketti.. Dikkatet kesin demiyorum ama seni kendinden soğutmak istiyoda olabilir tabi bubi varsayım..Her şeyi göze al açık açık al karşına konuş biraz baskın taraf ol halledinmeseleyi..

0|0
    0|0
    • ya 2 sene oldu 2 ay sonra yüzük var ama genelinde böyle bazen bir triplere giriyor bunu genelde evdeyken falan yapıyor hava kapalı evden dışarı pek çıkmaz acaba evde canını sıkan bişeymi oluyor ailesi benimnle alakalı kafasınımı karıştırıyor acaba benden yana bir isteksizliğimi var demekten alamaıyorum kendimi :(

Yükleniyor...