Yaşam enerjimi sömürdü bu çocuk ya!

Benden hoşlandığını söylemiş herkese.. Arabamızın plakasını bile biliyormuş düşünün artık. Hep etrafımda olurdu. Ama utangaç ben ona bakınca bile ilgilenmiyormuş süsleri verirdi. Ama hoşlandığını öğrendiğim günden beri hiç takmamalar, görmezden gelmeler... Uzağımda hep uzağımda. Ama facebooktan ekliyor. Ne var sanal ortam arkadaş olarak görmüştür demeyin. En yakın arkadaşları bile ekli değil onda. Beni niye ekliyorsun kafamı karıştırıyorsun? Sevgilisi var galiba. Cidden tükendim, yıldım. Nasıl kafamdan atacağım ben bu çocuğu:( Canımı çok yakıyor:(

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bende öyleyim bir insanla sanal ortamda konuştuğum gibi konuşama daha doğrusu bir kızla. Aynı yapıya sahibiz diyebilirim. Sana önereceğim tek şey bir gün çek kolundan konuş ve ona yakın olmaya çalış alışmasını sağla ona bu konularda yardımcı ol bilgisizde olabilir. Tamamen iş sende bitiyor sen el atmazsan bu böyle devam eder.

0|0
    0|0
    • e sevgilisi varsa ne olacak

• :)

Erkekler Ne Diyor 3

• nedir yani sen hoşlanıyormusun ?

0|0
    0|0
    • evetttttt. İlk gördüğümden beri birşeyler hissediyorum ona karşı ama aylardır beni görmezden gelmeleri beni bitirdi. Bende onu görmezden geliyorum. Ama canım yanıyor çok çok.. sevgilisi var sanırım. Kesin değil ama olma olasılığı yüksek. Ne yapacağmı bilemiyorum hiç

• haklısın haklısın. Ama keşke yapabilecek cesaretim olsaydı.

• cesaretin var.

• o zaman yenıden kazan:

0|0
    0|0
  • tam angabutmuş ha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• arabanızın plakasını bıle bılıyor mu :D :D düşündüm hayret ettim

1|0
    0|0
  • Belli ki çok utangaç öyleyse .

Sen ekle ?

0|0
    0|0
    • ekledi zaten o beni. Sorun hala okulda görmezden geliyor falan işte.

Yükleniyor...