Fitness hocam doğru mu söylemiş? Bir de spora arkadaşla gitmek sizce iyi mi kötü mü?

Şimdi arkadaşlar benim başlayalı tam 20sinde başladım 1 hafta ara verdim sonra tekrar düzenli gittim yani toplam 20 Nisandan beri spora 8 kere gittim. 20 Mayıs da 1 ay olcak...
Şimdi benim yağ oranım %7 fazla çıktı. Hocam dedi ki bebegim dedi önce dedi yağ vermen lazım ondan sonra bölgesel hareketlere daha cok yüklenirsin yağı vermeden bunlara yüklenirsen işte squat bilmem ne bu sefer dedi kasların zayıflar işte kilo veremezsin vücut şaşırır felan. yani daha çok cardio sonra mekik bacak o bu şu. Haklı mı? Gerçi ben çok azimliyim diyetiydi o su bu su yapıyorum aşırı dikkat ediyorum istediğim vücuda kavuşcam hatta 36 bedenin içine bile girdim ben şok :)) Ancak arkadaşlar çok şişiyorum şişlik hissi bir türlü gitmiyor... Ha squat felan yapıyorum tabi ki ama daha göğüs kol geçmedik. Zaten hepsi 1 günde olmaz diyor. böyle böyle yapıyorum.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• doğru söylüyor yağ yakımı için evet kardiyo önemli ama yağ yakarkende vücudunu skı tutmalısın ağırlık antremanıda yapmalısın yapmazsan sadece kardiyo ile kaslarında eriri şişlik içinde limon melisa çayı iç iyi gelicektir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Normalde öncelik olarak yağ oranı düşürmek hedeflenir bu yüzden ağırlığa girdirmez hocalar. Ama bende bir antrenör olarak sana tavsiyem ağırlıkları kaldırarak yağ oranını düşür, cardio zaman kaybıdır. Aktif olarak cardioya ayırdığın vaktini ağırlık kaldırarak harca. Hem vücut şeklin güzelleşir hem yağ oranın azalır.

0|0
    0|0
  • detay uzun okuyasım gelmedi ama haklı diyorum

1|0
    0|0
  • evet iyi

0|0
    0|0
  • çok uzun iş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0