Sizce sevmiyor mu neden böyle yapıyor ne yapayım şimdi ben

dün sevgilimle kavga ettik çokta mutluyduk bir kız vardı öncelerden hep içimde kalmştı onu srdum ilk salk slk konuşma dedi sonra huzurumu kaçırdın dedi sonrada valla güvenmiyrsan s.gt dedi sonrada facedeki erkek arkdslrımı sildi onlr ekli olmayacak dedi bnde ona inat amirini sildim adam sapık çünkü kız dolu facede o. kız anlayın artık neyse basladı nasıl silermişimim ben kim oluyormuşum amk lar falan neyse yinede sustum ertesi gün barıştık sana son sans falan dedi kavga uzamasın diye tam dedim ama birdenn durup dururken tekrar dellendi başladı nasıl silermişim ben kimmişim sonrada işim var rahatsz etme dedi szce neden böyle yapıyo

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hatayı sen en başında yapmışın. Bence geçmişi karıştırmamalıydın. Neden sordunki geçmişteki bir olayı. Yanlış yapmışın anlaşılan bu durum onun çok zoruna gitmiş ve sinirli yapısı var. Bu tarz erkekler için doğaldır. İnatlaşmak bir şeyi yok etmekten başka bir şey dile getirmez. İnatlaşmamanız gerekirdi. Bunun nedenide eski kız davalarını açtığın için bunu yapıyor olabilir.

0|0
    0|0
    • ne yapayım merak ediyorum kızları aklıma geldkçev sorup duruyorum tutamıyorum çenemi sonrada laf yiyorum böyle bes ay eziyet tti bn soru soruyorum diye bir aydır iyiydik hemde cooook iyi ben bile şasırıyordum benim sevgilim melekmiş dedim o derece iyiydi dün bir kızı sordum diye hop yine aynı oldu evt sinirli bir yapısı var boğa burcu zaten

• Ya anlaman gerekir işte eskiyi kurcalaman onun hoşuna gitmiyor. Geçmişte pişmanlıkları olabilir. Bunu düşünmelisin düşünceli olmalısın. Sen geçmişe bakma yaşadığın ana bak sadece. Gerisi önemli değil. Şu an senlemi senle gerisi boş bana göre.

Erkekler Ne Diyor 4

• sende de bir tuhaflık var. bu kadar kufur yiyorsun hala sevgilin mi ? pes. hayatta ne ilişkiler var.

0|0
    0|0
    • çok haklısın:( ama aptallık yaptım iki yıldr cıkınca birde güvendim biraz ileriye gttm çok olmasada şimdi biliyor onu bırakamayacagımı ama allah biliyo ya o kadr pişmanım ki ailem iyi olmasa çoktan intihar etmiştim oda bırakmam diye böyle davranıyo işte

• yanlışı yanlış yapaak surduruyorsunuz. ikinizde mutlu olmazsınız.

• sevmediğinden yapıyor anlayıver iştes

0|0
    0|0
    • sevmiyorda neden evlenme teklf etti

• Sevgiliye küfür edilirse o sevginin ne anlamı var ?

0|0
    0|0
    • sinirsek birde normalde bir erkek arkadasına ne yapıyorsun yazmaz< mesela şerefsiz nasılsın ya da naberg*tyazar tarzı bu

• bence senden nefret ediyor ayrıl :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• BU ADAM BNCE DENGESZ HATTA KISILIK BOZUKLUGU VAR

0|0
    0|0
    • aynen arastrdım biraz öyle gibi hasta sanırım çünkü tamam aşkım deyip iki saniye sonra tekrar kötü oluyor var bişi babasıda diyo var bunda bişi diye kız kardesi zaten hiç anlasamıyor tam öküzüne cattım inandım güvendim

• canım mutlu deılsen nıye surduruosunkı sonucta sen bu adamla omur gecıreceksın bıde soleyım sana dengesızle omur gecmez

• Ne kadar değersiz görüyo seni.

Sevgi saygı ister.

Sizde o bitmiş.

0|0
    0|0
  • kötek istiyo. sallama yol ver gitsin

0|0
    0|0
  • ayrılcakda bahane arıyo pasa.

0|0
    0|0
  • Bu çocuğun seni sevdiğinden emin misin.

0|0
    0|0
    • seviyor mu bilmiyorum ama öküzüm ben ileriye gittim biraz ayrılmayacagımı biliyor eziyet ediyor gerizekalılık bende:(

• ona biraz kaybetme korkusu ver derim kıymetini anlaması açısından

• ay bu kendine laf geçirtmeyip istediğimi yaparım tiplerden kısıtlanmaya gelemiyor :D sağlam bir kavga sağlam bir tavır iyi olur :D çok sinir bozucu ayrılmayı ima etsen ama tutuşur nasıl

0|0
    0|0
    • aynen öyle canım bnde biraz ileri gittim şimdi bırakmayacagımıda bildiğinden böyle tavır yapıyor nasıl olsa gtmyecek diye ama bıktım artık o.da görseler böylede cekilmiyooo

Yükleniyor...