Sizce bu mümkün müüüüüüüüüüüüüü?

5 yıl bir kızla birlikte olmuş bir erkek,Şu an sizinle ve hayatına çok güzellikler kattınız(biz konuşuyoruz sadece,çıkmıyoruz,yanlış anlaşılmasın).

Ama eski sevgilisine "hatunum" demiş biri..sizinle tanıştıktan sonra ondan ayrılıyor ve sizinle ciddi düşündüğünü söylüyor.

Sizce bu mümkün mü?Onu unutmuş mudur?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ne hız?

2|0
    0|0
    • anlamadım?

• tamam

Allah razı olsun.

• Senden de selametle

Erkekler Ne Diyor 10

• Olabilirde olmayabilirde. Sıkılmış olabilir ondan ve sana kendini daha yakın bulmuş olabilir. Ama bu tür şeylerin sonuçları minimumdur doğruluk payı çok azdır. Bence ayrıldığı noktasını bile düşünmelesin. Gerçekten ayrıldımı? Oturup sakin bir kafayla düşünmekte fayda var. Sonuçta onu tanıyan sensin ve tavırlarını daha iyi bilirsin onun tavrılarını ölç kafanda ve ne kadr doğruluk payı var onları düşün.

1|0
    0|0
  • soran

çok bencilsin biraz palaşımcı ol

arada bir iki turda eski sevgilisi binsin. benim o diye tutturmuşsun .çocuk çocuk hareketler yapma ya

0|0
    1|0
  • kesinlikle hayır.

1|0
    0|0
  • ondan ayrilma sebebi sen misin ? dogru mu anlamisim

1|0
    0|0
    • ben onunla tanışınca,hayatında yolunda gitmeyen şeyler vardı..

destek oldum,içki içiyordu onu bıraktı mesela

karakterimi çok beğendiğini söylüyor,bi gün kavga etmişler ve ayrılmış..(kız çok çektirmiş ama zamanında buna)

sonr benimle daha samimi olmaya başladı,böyle

ben kimseyle olmadım:(bilmiyorum ne yapayım,nasıl davranayım:((

• cok kaptirma kendini o zaman..

• tamam:)

• Mümkündür evladım mümkün...

1|0
    0|0
    • eminsin değil mi:(

• :)sağol..

ben çok kıskanıyorum ama onu,eskiden yşdıklrndan dolayı

ona yansıtmasam da kıskanıyorum,bunun için ypbileceğim bir şey var mı?

• Var tabiki. Geçmiş geçmişte kalmıştır. Düne değil yarına odaklan...

• 666kb.com/i/ap9brh5qtere5eqeg.jpg

bu kalpte herkese yer var :D

0|0
    1|0
  • bu mumkun degıl malesef i.S

0|0
    0|0
  • insanlar 10 sene 20 sene birlikte yaşadığı karısından ayrılıp yeni birine aşık olabilliyorken, başkasına sadece hatunum demiş birisinin bunu unutması tahmin ediyorum ki 2 ya da 3 saniye sürecektir..

0|0
    0|1
  • mumkun tabiki bende 4 yıl sevdım simdi yok kımse ciddi olarak bırını arıyorum ...

0|0
    0|0
  • evet mümkün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hayır mümkün değil. sonçta 5 yıl birbirlktlk yaşamış sevmese bu kadr sene sürermi. sen bir bahane olamazsn yani senn için ayrılcğını snmıyorm. belliki kötü birşey oldu ayrıldılar ama hemen unutması mmkun değil. seninle sadece yarasını kapatıyor. ama ilerde ne olur blnmz belki sana daha çok aşık olur

1|0
    0|0
  • Hemen unutması imkansız gibi bişey.

1|0
    0|0
  • 5 yıl birlikteyse unutmamıştır.. muhtemel ufak bir hesaplaşma içinde bana öyle geldi

1|0
    0|0
    • hesaplaşma derken?

• yani kız buna karşı bir hata yapmıştır o da bir anda bırakıp sana gelmiştir. sırf canı yansın hesabı

• senınle tanıstıktan sonra mı ayrılıyor Allahım sevgılılerımızı eslerımızı kız arkadaslarına hissettıklerı duygulardan koru amın :D

0|0
    0|0
  • olabilir. bazen ilişkiyi ilişki sürerken tüketir, bitirirsin ..

0|0
    0|0
  • o kızı unutmak için senı secmiş olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...