Kickboksa giderek güçlenmek mümkünmüdür?

Boy ve kilo bakımından iri yarı olmayan biriyim kickboksta antrenmanlarla çalışmalarla falan yumrukları tekmeleri zamanla güçlendirmek mümkün müdür? Şimdiden teşekkürler

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• evet mümkündür , ama kix boxta fiziğinde yerin egelir , fazla olan yağları yakarsın , bak ben kixboxta yaptım taekwondo da , taekwondo daha eğlenceli bir spor %90 bacak kullanılıyor , taekwondo daha iyi güzel , kix box u profesyonel olarak dusunuyorsan düşünme vazgeç,
    sakatlıklar ciddi olabiliyor kaş göz falan yarılıyor , hiç bulaşma hee amatör diyorsan takıl kafana göre

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Kickboksla bir süre ilgilendim.
    En klasiği kum torbasına vura vura güçleniyorsun.
    Şöyle diyim 1 kg vurdun mesela. Sert vurdun 2 kg. Ve canın acıdı.
    Bu zamanla acın gecicek yavas yavas bileklerin güçlenicek. Çünkü bileğin daha önce öyle bir darbeye alışmadı.
    Benim gibi bileklerin ince ile. Sakatlıkların çok olacak. Ama bir süre bilekte alışacak duruma. Ve sakın çıplak elle sağlam vurim deme. Bez sarılı olsun

0|0
    0|0
  • bu sorunun cevabı ''matematik dersine girerek matematiğimi geliştirebilir miyim'' in cevabı ile aynı.

0|0
    0|0
  • Guclenirsin ama vok zayiflartN bir spor

0|0
    0|0
  • Dövüş sanatını öğrenirsin..

0|0
    0|0
  • ben 7 sene gitim güçlenirsin öz güvenin gelir zaten Kickboks öğrendikten sonra güce ihtiyacın kalmaz :D

0|0
    0|0
    • gitmiş birinden bunu duymak çok güzel :D çünkü kickboksa güçlüysen git orda güç kazanamazsın diyenler çok var çevremde

• etmişler veya spor salonununa girmişlermi

• teşekkür ederim :) yani sonuç olarak başlamalımıyım cüssen kaldırmaz diyenlere rağmen :)

• Tabiiki mumkn yeterki disiplinli calis

0|0
    0|0
  • darbeleri güçlendirirsin kardeşim...

0|0
    0|0
  • Teknik öğrenirsin güç kazanmazsın güç öyle kolay kazanılan bişey değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...