Okuduğunuz tüm kitapları hatırlıyor musunuz?

Kitaplığınızda bulunan kitaplardan hangilerini okuduğunuzu siz de benim gibi karıştırıyor musunuz bazen. Belki de bunun çözümü okuduklarınız ve okumadıklarınızı listeleyebileceğiniz bir anlamda kişisel arşivinizi oluşturabileceğiniz bir sitedir.

www.neokuyorsun.com

Bu siteye bir göz atın yazdıklarım ilginizi az da olsa çektiyse :)

Güncellemeler:
Sophie az önce verdiğin linke baktım ve ağzım açık kaldı...

Üşenmemiş mi yahu :)

0|0
12|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bir ara

link

kullanıyordum. Sonra Türkçe kitaplarda çok eksik olduğu için vazgeçtim.

Sonra

link

kullandım biraz fakat arayüzüne hiç ısınamadım, bıraktım.

Senin söylediğin de fena gözükmüyor. Teşekkür ederiz.

1|0
    0|0
    • İlk verdiğin linkin arayüzü benim verdiğim siteye benziyor :)

Çok güzel gir bak :) Tatlı bir rekabet de oluyor. Hem de okuyabileceğin bir sürü kitaba rastlıyorsun...

hem de aklına bile gelmeyecek :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir kaç kere okumaya başladığım kitabı aslında daha önce okumuş olduğumu farkediyorum. Hatırlamadığım kitap sanırım çoktur (kitaplığımdakiler haricinde). Ama bu normal çünkü lise ve üniversite yıllarında okul kütüphanelerinden en çok kitap ödünç alanlardan birisiydim. Haftada en az 1 kitap/roman okurdum. Hatta bıkmışım artık, kitap okumaya tahammülüm kalmamış, e-kitaplara takılıyorum.

Ama hafızamın çok kuvvetli olduğuna inansam da, kitapların yazarlarını %90 hatırlayamıyorum nedense :))

1|0
    0|0
    • Bak sen de bak :))

• Ya şimdi kitap ekleyeceğiz diye 1 aylık internet kotası dolacak. Evde değilim ki Vınn'dan bağlanıyorum. Yazık günah bana. Hem çok zaman gider ya. :)

• kitap okumayı çok seven ancak okurken uykusu çokça gelen birisiyim :( bundan mütevellittir ki fazla da okuyamam. okuduğum kitapları da hernedense çok sevdim genelde. kitap okumak gibisi yok diyebilirim.

1|0
    0|0
  • Büyük bölümünü hatırlarım ama her şey ayrıntılarda gizli olduğundan dolayı yeniden okurum kimi kitapları...

1|0
    0|0
  • iiyice cahil kaldım kitap okumuyorum bu aralar ders kitaplarım hariç. onlar pek bilgi verici mahiyetinde değil sadece sınava hazırlanmada işe yarıyor. okuduğum kitaplar fazla olmadığı için hatırlıyorum.

1|0
    0|0
  • Hatırlamam ama genelde tarihle ilgilidir okuduklarım en son okuduğum ahtapottu sanırım

0|0
    0|0
  • her kitabı hatırlarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben hiç öyle bir karmaşa yaşamadım sanırım. Kitaplarımın ilk sayfasına kitabı aldığım tarihi, sonuna ise kitabı okuyup bitirdiğim tarihi atmak gibi çok eski bir takıntım var, olmadı açar bakarım =)

Ama site güzelmiş, çok kişinin istifade edeceğinden eminim, tanıtım için teşekkürler.

Bir de söylemezsem çatlayacağım bir şey var. Hatırlarsanız BBG Eray diye bir insan evladı vardı. Kendisinin sitesinde okuduğu kitaplarla ilgili çeşitli sayısal bilgiler var, kaç tane okumuş, hangisi kaç sayfaymış, ne zaman başlayıp ne zaman bitirmiş vs vs. Adam çocukluktan beri istatistik tutmuş resmen, çok kıskanmıştım. Ama "okuduğu kitaplar" arasında kullanım kılavuzları, 20 sayfalık dökümanlar, yönetmelikler falan da var, komedi yani. İncelemek isteyen olursa: link

1|1
    0|0
    • Teşekkürler :)

insan önerileri beğenilince çok mutlu oluyor bunun için teşekkürler..

bbg eray'ın yaptığının çok farklı bir düzlemde karşılığı olduğunu düşünüyorum.. Daha çok "bakın ben okuyorum" :P

• Kombinin kullanma kılavuzu dünya klasiklerinden daha önemli bir eser. Tavsiye ediyorum.

• @ismimhakan, valla neye döndü ben de anlamadım ama yarına hepimiz ban yemezsek ben yine kısır yaparım, onu yeriz =)

@çdb, tabi ki önemli, sen hiç soğuk suyla duş aldın mı ='''(((

• Hiç karıştırmam, okuduğum bellidir, biraz kitabı hoyrat okuyorumda :P Kitap kitaplıkdan çıkıyor maalesef..

1|0
    0|0
  • çoookkk kitap okurum ve hepsi aklımdadır ... bende fil hafızası varmış öyle diyorlar :))

1|0
    0|0
  • :))) Çok teşekkürler.

Hatırlamıyorum okuduğum kitapları ancak gördüğümde hatırlıyorum. Bazen ilk 15 sayfadan sonra geliyor aklıma okumus olduğum.

1|0
    0|0
  • Evet hepppsssini hemde zaten cok az kıtap okurum onlarıda unutursam ayıp bana :)

1|0
    0|0
  • Okuduğum kitapları koleksiyonuma ekliyorum.

1|0
    0|0
    • o bende de var.d pek keyifli..izlerim eskiden yatagımda uzanıp şimdi yerini değiştirdim kitaplıgın göremiyorum.d

• kitaplığa liste yazıyorum

1|0
    0|0
  • hatırlıyorum hepsini :)

1|0
    0|0
  • unutmam genelde sevdiğim kitapları aradan zaman geçtikten sonra tekrar okuyorum..ama link gerçekten güzelmiş sen neden gittin ki siteden

0|0
    0|0
  • bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

0|0
    0|0
  • oooooooooooooooooooo

0|0
    0|0
  • hayır.şeker portakalına dair en ufak iz kalmamış

0|0
    0|0
Yükleniyor...