Yazdıklarıma hiç cevap vermiyor. Bu durumda n'apmalıyım?

bi çocuk vardı yaklaşık 4 ay konuştuk henüz bir ilişkimiz yoktu birbirimizden hoşlanıyoduk. doğru zamanı bekliyoduk her gün 3-4 kere arardı. ablasıyla aynı işyerinde çalışıyrum oda biliyo bu durumu. ama şimdi çocuk hiç bir mesajıma cevap vermiyo. eski sevgilisinin kanser olduğunu söylemişti en son. şimdi kimseyle konuşmak istemediğini benimle alakası olmadığını söylüyo. arada bir yazıyorumm. tek kelime cevap verip efendim diyip sonrasında yazdıklarıma hiç cevap vermiyo. ablaşıda buara çok sessiz sakin kimseyle konuşmadığını söylüyo bu durumda napmalıyım ne önerirsiniz çıkmazdayım resmen.

Lütfen fikir verin bunalıma girdimm yaaanı iyice :(

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• normal yaşamına devam et. sigara alkol bağımlısı gibi krizlere girme. kendini kontrol et.

0|0
    0|0
    • yok yahu o kadar aşık değilimde. sinirimi bozuyo olabilir :B yoksa her zaman ki oranda alkol sigarama devam ediyorum heheheh

• tesekkürler :)

• rica ederimm.

Erkekler Ne Diyor 5

• Sevgilisinin durumundan dolayı üzüntü içinde olabilir bu tarz insanlar tamamen içine kapanıksa yapabileceğin pek bir şey yok. Ama onu mutlu edicek bir şeyler bulabilirsin. Ona daha yakın davranabilirsin ve üzüntü anında yanında olabileceğini söylebilirsin. Mantıklı olan daha yakın davranmak olabilir. Deneyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Öncelikle profildeki sen misin?Eğer sensen çocuğun eski sevgilisinin hastalığı yüzünden sana bakmaması ilginç.Benim düşüncem çocuk seni benimseseydi eski sevgilisi umrunda olmazdı gerçi hastalık kolay değil.Geçmiş olsun.Senin yapabileceğin ona değer verdiğini söylemek ve beklemek.Kafasını toplasın biraz.Sevgilerle...

0|0
    0|0
    • öncelikle profildeki benim :) öyle tabii kızı unutmus olsaydı bu kadar etkilenmezdi bu durumdan. en azından beni hayatndan siilicek kadar :) haklısıın tesekkür ederimm.

• Rica ederim.Bu arada yanlış anlama ama seni istemediği için kadar salakmış çocuk :)) Boşver..Sevgilerle...

• doğru zamanda ne demekmıs yaa, saçmalamayın lutfen

0|0
    0|0
    • doğru zaman şu demek hayatına yön vermek istiyosan her karsına cıkan en ufak bir kıpırtı hissettiğin insanı hayatına sokmamak demekkk. hem bu degil konu artık zaman falanda kalmadı zaten :D

• Bunalimda gecene kadar beklicen ustune gitme kafasinda bu konuyu bitirmedikce

0|0
    0|0
  • yanında bulun zor durumda yanında ol bence bunalımda felan olabilir..

0|0
    0|0
    • yanında bulundurmuyo ki ama. cevap vermiyo yani. hayatımda hic birinin pesinden gitmedim bu kadar ya. gerci ayda bir falan yazıyorum işte. pesinden kosuyo sayılmamdaa yinede içimde kalıyo ne biliym.

Kızlar Ne Diyor 3

• Birşey yapma ozaman

Belli ki eskiyi unutamamış zorlama.

0|0
    0|0
    • yanii bir yerde öyle tabii unutsaydı böyle olmazdı. kendi bilir demekten baska carem yok sanırm.

• Üsteleme kendi haline bırak derim

0|0
    0|0
  • akışına bırak bir süre bekle ikide bir mesaj atıp boğma ısrar etme sıkboğaz etme bir kafasını dinlesin

0|0
    0|0
    • haklısın belkide öyle yapmalıyım. cok kararsızım.

Yükleniyor...