Babam beni kendisi gibi yapmaya çalışıyor kafam çok karışık

daha önce de sizlerden yardım istemiştim bu konuda; babam uslanmaz bir yiğit bozkurt..çıldırma derecesinde adeta..ama ben pek ilgilenmem bu işlerle ..

neyse babam beni de kendisi gibi bir bozkurt yapmak için elinden geleni yapıyor..9 ışık kitabını zorla okutturdu ama ben sayfaları üçer beşer atlayarak zor bitirdim kitabı..

en son bana bir adres verdi baktım bu semtimizdeki bir ülkü ocağının bürosu..buraya git mutlaka kaydını yaptır dedi..

merdivenleri çıktım ve kapının zilini çaldım beni içeri davet ettiler..baktım genç bir çocuğun elinde niçe nin kitabı var harıl harıl okuyor.bir başkasının elinde tolstoy, diğerinin bakunin..

oturdum bir saldalyeye çevremi izlemeye başladım..kitap okuyanların bir kısmı mola vermiş aralarında klasik batı müziğini, mozart ı, bak ın freciiyın anlayışını, barok dönemindeki vivaldiyle arasındaki ince çizgileri tartışıyorlardı..konuşmalarını ister istemez dinlemeye başladım, pek bir şey anlamasam da çok güzel konuşuyordu bu insanlar..

bu ortama harika bir klasik müzik eşlik ediyordu arka fonda..konuşmalardan anladığım kadarıyla çalan parça sikrıt gardın ın seslendirdiği naktürn parçasıymış..çok dramatik melodileri vardı, insanı uçurumun dibine atıp takrar yükseltiyormuşçasına sürüklüyordu insanı..şarkı beni adeta büyülemişti..

5 dk sonra oraya ne için geldiğimi hatırladım birden.yetkili birine benzettiğim top sakallı gözlüklü birinin yanına gidiip "ıı şeyyy ben reyize bakmıştım" dedim.

bana baktı ve yanlış geldiğimi, burasının sosyalist enternasyonal ... şubesi olduğunu, ocağın bir üst katta olduğunu söylediler..

bende şimşekler çakmıştı, kaçarcasına çıktım ordan bir üst kata..ocağa girdim, içerisi duman altıydı fonda mustafa yıldızdoğan vardı..masada okey oynayıp tespih çekiyorlardı..babamın selamını söyledim ve hemen kaydımı aldılar..reyiz yanıma geldi "yavru bozkurt, okulda kız mevzuları falan olursa gel buraya yardımcı oluruz" dedi..peki reyiz dedim biraz oturup çıktım..

temiz havada biraz yürüdüm kafam karma karışıktı. beynimde hala naktürn ün melodileri vardı..yardımcı olun lütfen babam ne yapmaya çalıyor kafam çok karışık.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım çok iyi araştır ancak şunu sölim Ülkücülük kesinlikle kötü bişey değildir ülkücülük ALLAH yoluna girmektir vatan yoluna girmektir Turan yolunda Kur'an rehberliğinde gitmektir. Türk-İslam birliği için çabalamaktır amaç ise zaten Türk İslam Birliğinin mührünü dünyaya vurmaktır keşke herkez bu yoldan gidebilse. (Gerçek Ülkücülük budur). Sokakta gezen sahte kabadayılara bakma sen onlar fasa fiso Ülkücü değil arka olsun havasındalar. Ama Ülkücü olmak kolay değildir kesinlikle. Alparslan Türkeş bile ben tam olarak ülkücü değilim ülkücü adayıyım demiştir. Bu arada ülkücülük ırkçılık faşist vs de değildir sadece vatana tehtit olarak gördükleri insanları sevmezler hepsi bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bablar boledir

0|0
    0|0
  • ülkücüler böyledir çok garip :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ülkücü diye birşey kalmadı artık onlar kendilerini kandırmaya devam etsinler, boşver sen babanı filan bu yaştada bu işlere hiç bulaşma birşey derse he he de geç baban sonuçta.

0|0
    0|1
  • ara sıra uğra ülkü ocağına 5 dk görün çık babanada üzmemek için evet haklısın de akp ye sıyır arada ama yinede neyi doğru biliyorsan saşma

0|0
    0|0

• sazan avı

0|0
    0|0
  • Havaya Osurma Şakirt !

0|0
    0|0
  • hüseyin nihal atsız araştır oku sana yardımcı olur

0|0
    0|0
  • kardeşim ülkücülük ordaki itlikler değil kendin araştır kendinin ülkücüsü ol doğru olduğuna inanmadığın insanlara kim olursa olsun takılma kendi doğrunu bulursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...