Evlendikten sonra kadınların kendi soyadlarını kullanmaları sizce nasıl bir durum?

bana göre çok saçma bir durum. sen buna ısrar ediyorsun lakin şu anki soyadı sana ait değil ki, annenle baban evlenmiş; annen babanın soyadını kullanmış. haliyle sen başkasının soyadını taşıyorsun.

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• çalışan kadınlar yazışmalarda mecburen iki soyadını birden kullanmak zorunda kalabiliyorlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• gayet normal.hiç evlenmeyen bir kadın bu başkasının soyadı diyebilir mi? erkeklerin egoları bu konuda fazla tavan yapıyor,bazılarının.

1|0
    0|0
  • Evlenmeyi düşünmüyorum ama evlenecek olsaydım da baba yadigarı soyadımı sülalenin tek kız çocuğu olarak çöpe atacak değilim. Üstelik babam artık toprak parçasıyken. Ölene kadar taşırdım. Eşimin soyadını da alırım ayrıca istersem o ayrı mesele.

0|0
    0|0
  • sacma birsey bence

0|1
    0|0
  • Saçma bence..

insan kendini sadece eşine ait hissetmeli,her şeyi ile ve bu da belli olmalı.

0|0
    0|0
  • benim için fark etmezdi :))

0|0
    0|0
  • İkisinide kullanırdım heralde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kullanılmasında sakınca yok bence sadece yeni soyadla kendi soyadının aynı anda kullanıulmasında absurt bir durum çıkmıyorsa

0|0
    0|0
  • biraz komplexli bence ben erkek egemenligi altina girmem diye kasmaya gerek yok

0|0
    1|0
  • benim eşim kendisiniini de benimkini de kulanıyor

0|0
    0|0
  • kullanabilirler... nolcakki madem böle bisi var kendi secimi

1|0
    0|0
Yükleniyor...