1 yıl Fener Bjk arasında ki fark?

Bjk Moskovaya elendi Fener Moskovayı eledi.
Bjk Konyay elendi Fener Konyayı eledi.
Ligde ilk maç Feneri hakemle yendi 2. maç fark attı ezdi sizce 1 yılda biz yeterince Bjkyi ezmedik mi.

• Evet ezdik.
    50% (2)0% (0)29% (2)Oy Ver
  • Hayır ezmedik.
    25% (1)100% (3)57% (4)Oy Ver
  • Bjkliyim ama ezdi Fener bizi.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    25% (1)0% (0)14% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• siz yine fb li olarak aldığınız kupalardan çok yendiğiniz takımlarla övünmeyi seviyorsunuz ama boş konuşmuşsun bak adamlar 3 puan önünüzde adamların kaybedeği puanlara muhtaçsınız.

0|2
    0|0
    • Biz muhtaç olmayız muhtaç ederiz.

• biz yenilirsek bjk ye zaten yöneticinizden çaycınıza hepiniz yine sürüne sürüne tff ye başvurursunuz zaten şikeeeğğğ diye haklısın. bakalım nolcak haftanın sonunda muhtaç edebilecek misiniz görcez :)

• Öyle diyorsun. Ankaragücün de size satınca maçı öyle demişdik dimi.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Senin mantığına gore fb nin 4 yediği antalyaya 5 attık , yenildigin konyaya 4 attık
    Köy takimi Moldeye yenildin

Böylesine pahalı kadroyla Beşiktaşin altında kalmak ezilmektir

0|0
    0|0
  • Allah şifa versin kardeş

0|0
    0|0
  • Altımızda inliyorsunuz 3 puan farkı kapatmak için gs yi doya doya yalıyosunuz hala Gomezinkini çıkartamamışsınız😂

0|1
    0|0
    • Evir çevir kıvır çevir yanmasın bu yıldan bahseden beyinsiz arkadaşa bak sen 😂 öyle her yerde konuşma böyle fena bozarlar adamı 😊

• Biri şuna geçici beyin versin yazdığımı anlasın çocuk 😊

• Bak biz bu senede ilk 2 dewyiz siz kaç yılda bir ilk 2 ye gidiyorsunuz. Bana onu söyle.

• Mal mısın ak? Bunlar mı kıstas? Lider Beşiktaş en iyi oyunu oynayan Beşiktaş.

0|1
    0|0
    • Eniyi oynadığı için mi her kupadan elendi vee her elendiğine Fener eledi.

• Geliyorum lan. Üstümde siyah t-shirt var. Uzun saçlıyım. Saçlar dalgalı. Tarif et kendini.

• Nerdesin? Tarif et kendini. Cevap ver.

• Fenerbahçe elindeki kadroyla türkiye kupasında ve ligde kupa kaldıramazsa bana göre net başarısızdır.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş kötü olduğu için mi devamlı ağzında Beşiktaş var ya mali

0|0
    0|0
Yükleniyor...