Kinci bir insan mısınız? İntikam almayı düşünür müsünüz?

Ben çok kinciyimdir. Biri bana yanlış yapsa, asla ona iyilik felan yapmam. Acınacak durum da dahi olsa. Ve o yanlış yapanlardan, maddi ya da manevi olarak bana yaptıklarının bedelini ödetirim. Siz nasıl bir yapıya sahipsiniz?

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• sımdı o kinci olmuyo bende sevmedıgım bı ınsan oldugunda ya da gerçekten dusman gıbı oldugum bı ınsan oldugunda tabıkıde ıyılık falanyapmıorum ama kötulukte yapmıyorum bırakıyorum onlar zaten arayıp buluolar belalarını :D en fazla ayar olursam gıder döverim :D

1|0
    0|0
    • ama benim kin tuttuğum insanlar üniversitede aynı evde kaldığım lisede aynı sınıfta okuduğum bir kaç arkadaş gerçekten arkadaş olmadıklarını da anladım zaten her türlü ilerde işleri düşecek bir konuma gelmek istiyorum ve hedef belirledim geldiğimde de mutlaka kapımı çalacklar ama ben acı çekerken beni yalnız bırakıyorlarsa onlar acı çektiğinde de ben onların bugün yaptığı gibi o gün kahkaha ile güeleceğim

• ha onu bende yaparım doğrudur sana acımayana sen hııc acıma keyfıne bak boşver.)

Kızlar Ne Diyor 10

• Kinciyim.

0|0
    0|0
  • allaha bırakacaksın en doğru bu allah bildiğini yapar zaten ..

0|0
    0|0
  • Asla affetmem diyemem ama acısını bir gün çıkarırım

0|0
    0|0
  • Kin bana göre değil..

0|0
    0|0
  • Sevdigim insanlar beni derinden üzerse bana yaptiklarini asla unutmam. Ister istemez kin tutarim icimde. O kisileri affetmem cooooooooooooooooooooooooooook uzun seneler sürer. Belki de hic affetmem.

0|0
    0|0
  • ewet bnde öleym

0|0
    0|0
  • bazen oluyo ama yapamıyrsun insanlıktan

0|0
    0|0
  • ezel dizisiyle gaza geldim kinci olur gibi oldum sonra vazgeçtim :)

0|0
    0|0
  • non kin tutmam

0|0
    0|0
  • Hayır kindar değilim...

Yapılan her kötülüğü çok kolay unuturum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kin tutmam. Sadece silerim o insanı. Mesela etrafımda annem babamdan başka akrabam kalmamıştır. Bayramlarda dahi gitmem hiçbirine :) Silerim ya o kadar.

0|0
    0|0
  • Kinin olduğu yerde din yoktur, Hadis-i şerif

0|0
    0|0
  • Kin tutmam ama

yalnış gördüğüm insanında gözümde bir pislikten farkı olmadığını hissetiririm ki her zaman hissettirdim değer verseydim zaten sessiz kalırdım :)

0|0
    0|0
  • Bir keresinde silgimi yiyen Burcu'nun saçına sakız yapıştırmıştım.

0|0
    0|0
  • fazla degilim

0|0
    0|0
  • Kinciyim de tehlikeliyim ya, o yuzden otokontrolumu yuksek tutmaya calisiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...