Sizce ben kötü biri miyim aklıma takıldı ?

cumartesi günü kapalı dehşet makyajlı kızın biri yolun ortasında cumartesi günü kızın biri yolda bayıldı koştum yardım etmeye çalıştım taksinin biri durdu neyse kızı ayılttık telefonunu istedim ailesini arıyım diye kız sevgilimi arayın falan dedi çok sinir oldun numarası mesajlarda dedi son gelen mesaj iyimisin di neyse taksiye bindirdik kızı dediki beni acıbadem hastanesine götürün dedi bende indim taksiden dedim abi al telefonunu kızın ben gelmiyorum adam insanlık öldümü dedi bana ama kıza sinir oldum işin içinde oyun varmış gibi geldi sizce ben kötü birimiyim ?

Güncellemeler:
oyshh üzüntüden yazamamışım bile :(

0|0
8|37

En İyi Erkek Görüşü

• Taksicinin bunu söylemesi enteresan insanlıktan çıkan öncü topluluğun içinde taksicilerde var neyse sana gelince insanlığı öldürdülerki işin içinde iş var gibi gelmiş bende öyle düşünürdüm işin içinde iş vardır hem sevgilimi arayın ne ya patlataydın ya ağzına

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Açıkçası bana da oyun varmış gibi geldi.Bu konuda kendini kötü hissetmene gerek yok, kız ailesi yerine sevgilisini aratmak istiyor, hastahane beğenmiyor.Oldu olacak altına kırmızı halı serilsin bence kendini kötü hissetmeni gerektirecek bir durum yok!Kimse kimseye yardım etmek zorunda değildir!

1|0
    0|0
  • Kız hastane adresi verdiğine göre kendinde, neler olup bittiğinin farkında .Bu durumda ortada bir kurgu var ama bilerek yapılan birşey değil . Histerik bir bayılma , tedavisi ise sevgilisinin çabucak geleceği bir yere çağrılarak kavuşma modu...

Başındayken ambulans çağırıyorum deseydin , gözlerinin önünde çok çabuk düzelirdi, zira ambulans paramedic uzmanlar ile geliyor ve acıbademe gitmeye gerek kalmadan ambulansta tedavisini yapardı. Bunu biliyor anlaşılan

Taksicinin tepkisi normal , aldırmamalısın .

0|0
    0|0
  • Ya kapali olmasi acik olmasi bu konuda hic bir anlam ifade etmiyor bu bir. Kiz hasta ise ailesini telas ettirmek istememistir belki ailesi burda degildir ogrencidir vs. Anne babasi olmustur yoktur o yuzden arama demistir. Sevgilisi doktordur onu ara demistir. Ne bileyim zibilyon tane ihtimal var. Tabiki oyun olmasi da bir ihtimal.

1|0
    0|0
  • Zamanında yolda giderken bir adam kendini yere attı bağırdı filan neyse koştular yardımına iyi ettiler para verdiler hastahaneye gitsin diye.Ben olayları uzaktan görüyorum.Bir baktım yanına geldiğim de aynı adam bir evin kapısından para istiyor.Lafın özü sen üstüne düşeni yapmışsın.Kimseye üzülme.Taksiciye de üzülme.Tamam.Sevgilerle...

1|0
    0|0
  • :D Boş ver ıyı yapmışsında zaten sen gerekenı yapmışsın yanında durup hastahaneye kadar gonderdınse onemlı değil orda gerekenı yaparlar.. Bak şimdi merakta etım ama ha :D Ne dolaplar donuyordu acaba bılemeyız kı hayatı nasıl dıyede gene ıyı yonden bakmaklazım.. Ama senlık bırşey yok bence üzme kendını :D

link

2|0
    0|0
  • Böbreğin gidiyomuş, o taksi şile yoluna doğru ilerleyecekti. Ucuz atlatmışsın makiato. Bırak böbreği neler neler.

2|0
    0|0
  • sevgilin yok diye bu kadarda sinir olman gerekmiyordu

2|0
    0|0
  • bence bu bir kurguymus yoksa taksici niye desin insanlik öldü mü diye kendi cok insansa götürür hastaneye orda basinda durur

1|0
    0|0
  • ah bir de anlatmak istediğini ifade edebilsen..:)

1|0
    0|0
    • aynenn öleeee aklıma geldikçe sıkılıyorum :(

• Hayır dalga geçmedim,gerçekler bu.Tek bir olayla kişilik analizi yapabilmek uzmanlık ötesi meziyet gerektirir.Sen anlayamadığım kadarıyla insanlık görevini hak etmeyen bir kişiye yapmışsın :) önemli olan da bu...

• teşekkürler...

• ne diyosunnnnnnnnn... =/ insanlık evrim geçirdi..

1|0
    0|0
  • yok abi kötü biri falan değilsin hele ki şu son zamanlarda her ne kadar şehir efsanesi tadında anlatılsada bu tarz olaylar tehlikeli gibi gözüküyo .sen yapacağını yapmış arabaya bindirmişsin refakatci olmanın çok da lüzümu yok diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • soruyu tam anlayamadım ama anladığım kadarıyla anan seni kadir gecesi doğurmuş

bunlar çete sanırım.

1|0
    0|0
  • hayır kötü değilsin olması gerekeni yapmışsın

birde sorcaktın vip mi olsun diye

2|0
    0|0
  • değilsin.böyle oyunlarla organları bile çalıyorlar dikkat et

2|0
    0|0
    • teşekkürler az da olsa içim rahatladı :(

• rica ederim.sen elinden geleni yapmışsın.geçen bir video vardı senaryo icabı adamı öldürmeye çalışıyor biri asansörde.millet hiç müdahale etmiyor.

• al dedi çocuklarını dedi çocuklarını istiyorsan dedi kendini dedi al kendini dedi git dedi nerede kalırsan kal dedi bana ben de kaynanamla kavga ettim o yüzden

0|0
    0|1
  • kötüsün üzgünüm

2|0
    0|2
  • bende aynı şeyi yapardım yanı bende kotu bırımııyım:(

1|0
    0|0
  • iyi yapmışsın aferin.fuhuş tuzağı olabilirdi.öyle öyle ağlarına düşürüler.

1|0
    0|0
  • taksici taksi parasını baygın kızdan alamam diye öyle demiş olabilirmi o kadar insan varken senin bile atılman iyi bir davranış üstüne düşeni yapmışsınki zaten

1|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum da adamın bağırması insanlık öldümü diye canımı sıktı :(

• boşver taksicinin derdi para diye düşün :) arabayi sen sürmüyorsun adam sürüyor ne olmuş o getirse

• çok kötü birisin şimdi sana o türbanlı büyü yapmıştır tüm kısmetleri kapandı senin bittin sen.

1|0
    0|0
  • Bence sen çok iyi bir insansın, oyun vardı bu işin içinde.

1|0
    0|1
  • O kız belkide ölmüştür ne dersin. çok kötüsün.

0|0
    0|0
  • Kızın ailesi ile sorunları vardır belki olabilir.. Acı badem olayı saçma olmuş .. Ama önemli nokta makyajlı ve kapalı olması bence ..

0|0
    0|0
  • evet kötüsün sennn

0|0
    0|0
  • Bize daha fazla bilgi sunmalısın.Bu şekilde kızın gerçekten bayılıp bayılmadığını taksicinin çıkar amacı güdüp gütmediğini seninde kötü olup olmadığını bilmemiz mümkün değil.

0|0
    0|0
  • tedbirli davranmışsın, bunda bir kötülük yok

0|0
    0|0
  • seni hiç sevmiyorum sen çok kötü birisin :)))) :)))))

0|0
    0|0
  • kapalı kızın makyajının dehşet olduğu ve kapalı kızların makyaj yapmamaları hususunda ki hükmü

kız sevgilimi ara dediğinde mi verdin yoksa daha önceden mi vermiştin

0|0
    0|0
    • sevgilimi araa diyoo sürekli annesi babası yokmu kötü durumdaysa

• yanlış anlatmışımdır düşüncemi anlatamadım bile diyorum neyse öyle işte

• pekiyi.

yanlış anlatmış olmana sevindim

zira mantığın düşüncen bu yöndeyse asıl kendinle alakalı utanman gereken sorgulaman gereken bu olmalıydı.

neyse

bye

• kötüsün sen kötüsün kötüsün kötüsün herkezi hasta edersin sen. ishal yapar kusturursun gezdirisin...

0|0
    1|0
  • Ne o öyle sevgilimi ara falan ? Ben olsam anasını babasını arardım. Senin bir suçun yok.

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 8

• ambulans diye bisey var.

1|0
    0|0
  • bosverrrr ınsanlık ölmedi sen gerekenı yapmıssın sevgılısı gelsın kurtarsın

1|0
    0|0
  • Boşver en iyisini yapmışsın sen tatlım , taksiye bindirmen bile yeterli zaten çok fena olsaydı beni x hastaneye götürün demezdi :/

1|0
    0|0
  • bişey anladıysam arap olayım desem :((

1|0
    0|0
  • bu devirde kimseye güven olmuyor seni başka bir yere götürmeyecekleri ne malum ..

1|0
    0|0
  • Balım daha napıcaksın sen ya ..

Üzülme sen kötü biri değilsin...

1|0
    0|0
    • tatlımmm benim çok saol canım sıkılıyo aklıma geldikçee :(

• kötü biri aşila bana özelden ne iğrenç bir kız bu dedin burda iyisin deme :D

not: şaka tabi ikinizde çok iyisiniz kardeşlerim benim :)

• bir insana yardım ediyorsan sonu ne olursa olsun tamamla ya da hiç dokunma bu seni iyi ya da kötü biri olarak yargılamaya yetmez ki kimseyi yargılayamayız

0|0
    0|0
  • önümde adam ölse üstüne basar geçerim emın ol benden iyisin ;)

0|1
    0|0
Yükleniyor...