Kapat

Çocukken yaptığımız evden kaçma planlarından bahsedelim mi?

neredeyse herkes ya gençken ya da çocukken evden kaçma planları yapmıştır. peki kaçtığınızda gideceğiniz yer neresiydi hatırlayan var mı? :)

ben camiilerde yaşarım diye planlıyordum :D

0|0
2|15

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• sen basit bir plan yapmışsın ben deniz kıyısında bir yere kaçmaya karar vermiştim otelde komilik işi de bulmuştum

1|0
    0|0
  • pederin cepleri boşaltıp bakkala gidiyodum akşama kadar takılıyodum oralarda :) annem ya da babam akşam ekmek almaya gelince yakalanıyodum zopa yiyodum :(

1|0
    0|0
  • internet kafelerde:D

1|0
    0|0
  • Sanırım bir kere kaçmıştım. Dereboyuna gidip balık tuttum. Akşam olunca karnım acıktı eve gittim.

1|0
    0|0
  • Kömürlükte yaşarım, arada sırada Gül'ü oraya sokardım, gösterirdim. Ah kömürlük ah.

1|0
    0|0
  • ben coook kactıme vden

0|0
    0|0
  • ani kararlar veren bir insan olduğumdan hep plansız oldu ama yer sıkıntım hiç olmadı..

0|0
    0|0
  • Ben arkadaslara uyup bir kez kaçtım ve 1 saat sonra geri gelmiştim gidip otelde kalacaktır arkadas bizi satınca bizde geri döndük :)

0|0
    0|0
  • sorun bendemi acaba ben hiç öyle bir plan yapmadım

0|0
    0|0
  • buraya link

0|0
    0|0
  • istisnayım planlamadım

0|0
    0|0
  • camiler, parklar ve köprü altları..

0|0
    0|0
  • hiç öyle planım olmadı

0|0
    0|0
  • evet dedigin gibi herkesin aklindan gecmistir, ben 80li yillarin sonunda yetistigim icin kacacak bir yer yoktu, nereye gitsen döverek geri ailene getirirlerdi kesin.

ama asil tehlike simdi, cocuk yalanda olsa en ufak bir seysen ailenin ellerinden aliniyor ve baska bir aileye veriliyor bu avrupa ülkelerinde ve cocuk gercek ailesi ile görüstürülmüyor, bence asil tehlike bu, cocuk akli nezaman ne yapacagi belli olmaz bir anlik kizginlikla !

1|0
    0|0
  • kaçmayı düşünmedim hiç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bir keresinde dışarı çıkmama izin vermiyorlardı 1.kattaydk ben de camdan atladm dışarda arkadşlarla oyun oynadım :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...