Bizim sınıfta biri var

Bizim sınıftaki bir erkek genellikle kızlarla konuşuyor ve onlara sanki psikolokmuş gibi davranıyor bu çocuğun onlara yaptığı herhangi bir hareketi başkaları yapınca sanki çok ayıp ve çok abesmis gibi tepki veriyor fakat kendisi farklı birşey yapmıyor kendini çok beğenmiş egosu tavan yapmış ve sürekli birilerinin açıklarını arıyor ve ben bu çocuğu her fırsatta tersliyorum sizce yanlış mı yapıyorum çocuğa katlanamıyorum ama yüzüne karşıda net bir tepki veremiyorum üzülmesin diye sınıftaki diğer erkek arkadaşlarımda benle aymı fikirde sizce ne yapmalıyım

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• kızlar arasında seviliyo diye sizde tepki vermiyosunuz ergen yanlış yerdesin ama cavabını veriyim bende genclik yıllarımda kızlar arasında sevilip beğenilirdim bu yüzden dolayı benim konuşyuğum kızlar arasında senin gibi çocukların hoşlandıkları vardı o yüzden hoşlanmazdılar bu durumda sende olar gibisin sende bir cacık olmaz

0|0
    0|0
    • Kızlar arasında sevildiği pek hıyar önce soruyu doğru oku sonra gel yorum yap senden cacık olmuşta ne b ka yaradın

• Benim ortam iyiydi ama bir arkadasinda etrafinda senin gibi boktan kisiler vardi kurtardik hemde madem yanina ugramiyosun o zate bir yandan sonra gelmez sen neyin tribindesin

• Ergen yanina gitmiyosan neden soruyon bu cocuk bir yandan sonra senin gibi s** kafalinin yanina ugramiyicagini anlar Ben dislanmadim AMA senin gibi tribe giren mallar yanimda vardi onun icin sana gicik olmam dogal

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Dışlayın aranıza almayın aveli.

Kendine gelsin.

0|0
    0|0
    • Okul gezisi var ben tek gidiyorum okuldan ayrı Buda gelmek istedi bunu dışladım olmaz gibisinden fakat 10 dk sonra hiçbirşeyi olmamış gibi devam etti her zamanki tavırlaına

Yükleniyor...