Nerden biliyorsunuz?

şimdi burada durmadan kilo önerisi istiyorlarya.. dikkat ediyorum erkekler fix 50 diyor .. ezbere sanki

hemen hemen bütün kız arkadaşlarımın kilosunu biliyorum. beraber tartıldığımız bile olmuştur. bakıyosun kız benden zayıf ama tartıda benden fazla çıkıyo.. çünkü yapısı ince etleri sıkı falan..

hayır gördüğünüz bir bayanın kilosunu nerden biliyorsunuz? alıp tartımadığınıza göre .. sorduğunuzuda sanmıyorum.. bence atıyorsunuz biraz :)

çünkü bir bayanın sorulduğuna bile kilosunu eksiltmeden söyleyeceğini sanmıyorum bir erkeğe .. 50 kilo bile olsa 49 der :) hatta yok dün kuru fasülye yemiştim.. yok sabah çok su içtim falan filan diye kendisine bile uydurur :)

birde şu bot kilo oranı.. şimdi Özge ulusoy 1:78 boyunda.. 50 kiloyum diyo bu nasıl oluyo?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• kavak ağacına benzetebilirsin Özge ulusoyu.Karakterini bilmiyorum bişey diyemiyeceğim ama kavak ağacında sadece boy vardır bir coka yaramaz polen yaymaktan başka..Sen iyisindir bence.Ben bir erkeğim hafif dolgun bayanlar daha çok ilgimi çekiyor..

0|0
    0|0
    • valla allah herkese gönlüne göre versin ama 175 üzeri ve ip ince göğüssüz kalçasız bayanları ben beğenmiyorum. o nedenle sormadım zaten..

mümkün değil pek o kiloda olması bunları izleyen bir sürü 14 - 20 yaş grubu kız bunlara benzemek için hastanelik oluyor. Hava atıcaz diye yalan söylüyorlar açık açık. Bu bu boyda bu kilodaysa 170 boyundaki kız 40 kilo olmaya çalışıyor işte.. çok önemli bir konu aslında

• sen yine de pek onlara takılma.Ne demiş atalarımız 'bir dirhem et bin parça ayıbı örter' bence doğru da demişler..seni seven sever zaten, bazı mal insanlar var yok bu kilolu bu çok zayıf falan diyolar evlenemediler bir türlü.Bilmiyolarki kendileri hakkında kim ne düşünüyorr.Bu da işin fiyaskosu işte.

• masal tadındaydı yazdıkların .tam tatlı bir rüyaya kapılmak üzereydim ki masalın kötü cadısı geldi

nedendir bilmem ama o özge karısına çok pis kıl oluyorum

0|0
    0|0
    • :) kusursuz vucud ve yüz hatlarına rağmen itici gerçekten evet.. güzel diyemiyorum bende

• hiç o kadar derin düşündürecek biri değil bence.. bildğin salak

• yani salak demeyeyimde

sevmiyorum diyeyim.

• Nevinciğim kilosu önemli değil :) güzel görünüyorsa gerisini boş koy :)

0|0
    0|0
  • :D Başkalarına bakma sen nasıl gorunuyorsun kendını nasıl goruyorsun :D

0|0
    0|0
  • bakim twitterda ne twittler var ona göre cevap veririm:D

0|0
    0|0
  • ateyizlerr açıklasın bence bunu

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim fotoları görenler hafif balık etlimisin diyolar mesela ama boy 171 kilo 54 :D Şişkomuyum nan ben :D

1|0
    0|0
  • benimde boy 1,67 kilo 50. çok ama çok zayıf duruyorum. özge ulusoy harbi 50 mi yalan bence ya

0|0
    0|0
    • öyle demiş valla gazetede hayır yağsız kilo ağırlığı 180 boysa sıf 48 kilo falan çıkıyor ki yağ oranın vucud ağırlığının %10 altına düşerse zaten komalık oluyosun..

halkı nasıl yanlış yönlendiriyorlar hava atıcaz diye

• demi boya bak bide 1,60 felan olsa yine anladım. çünkü kendimden yola çıkıyorum. boy 1,67 kemiklerim çok inc ve küçük 50 kiloyum çevrem çok zayıfsın yemek yemiyor musun felan diyor sürekli.

• tek derdin bu olsun nevin.

0|1
    0|0
Yükleniyor...