Sizce Bjk neden 9-18 sırası takımları yeniyor?

Bir isstatistlik var. Bjk 2-9 arası her takıma puan kaybetmiş. Çok iyi top oynuyor diyor 10-18 arasındakilere puan vermemiş sadece. İyide nasıl iyi oynamak bu. Avrupada eleniyor ilk turdan Türkiye kupasında öyle sizcede Bjk Anadolu takımlarına karşı sadece iyi değil mi.

• Aynen öyle nede olsa 3. büyük klüp.
    50% (1)40% (4)42% (5)Oy Ver
  • Hayır herkese iyi oynuyor.
    50% (1)50% (5)50% (6)Oy Ver
  • Bjkliyim ama gerçeği görmek lazım büyük takımları hakemlerle yeniyoruz ya da yenemiyoruz.
    0% (0)10% (1)8% (1)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Fb yi yendik
    Gs yi yendik
    Ts yi yendik
    3. Konyaya 4 attık
    Basaksehiri yendik
    Bursayı yendik
    Osmanliyi yendik... Bunlar kümeye düşmeye mi oynuyor ya da sen hangi ligin puan durumuna baktin

0|3
    0|0
    • Fb dediğin takim Beşiktaş gs osmanlı akhisar gibi tepedeki takımlara puan kaybetti

• @keyfci34 hiç sorma coluk çocuğun lafina kaldık

• 👍🏻👍🏻

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Demekki gucu bu kadar

0|1
    0|0
    • @keyfci34 Avrupadan sizi eleyeni Fener eledi Türkiye kupasından sizi eleyeni Fener eledi sence sorun sizde mi Fenerdemi.

• @keyfci34 Yarışdan elemek yoktur anca yarışta öne geçersin biz öyle biliyoruz siz eleme usulümü oynuyorsunuz.

• Şeref = Beşiktaş!

0|1
    0|0
  • o dediğin takımları fenevbahçede yeniyor. geçen sene galatasaray da yeniyordu. Beşiktaş bu sene feneri de galatasarayı da trabzonu da konyayı da bursayı da yendi. Yani boşa laf atmış olmayın

0|0
    0|0
  • Çok oc gördüm ama senin kadarını görmedim karı gibi sahte hesap açıyorsun fistan giyip soyar gibi

0|0
    0|0
  • Akhisar bjk gs ve osmanlıya puan kaybeden fener değil mi

0|0
    0|0
    • Biz eniyi futbolu oynuyoıruz demiyoruz ama Bjkliler diyor.

• Şampiyon olacaz diyorsunuz utanmadan

• Fener galatasaray da o beşiktaşın yendigi takımlara yeniliyor onu napcaz :D

0|1
    0|0
    • 👏👏👏👏👍🏻👆

• Antalyaya yenilmişsiniz 9 sırada gaziantep beraberlik, rize beraberlik, bursa beraberlik 11 sırada oda suanlık bu kadar baktım daha detayına girmedim ilk önce karşı rakibine saygı göstermeyi ögren ve Şu an gerçek şartları konuşmamız gerekiyorsa fenerin açık ara şampiyonlugu garantilemesi gerekiyordu eleştirdigin takım 3 senedir deplasmanda oynuyor hep stadı olmadan zorlukla anlatabiliyor muyum?

Yükleniyor...