İyi bir boksör olmak için?

Boyum 1 85 kilom 77 vücuduma çok güveniyorum doğuştan gelen gücüm var ancak kondisyonum düşük ve pek bir boks geçmişim olmadığı için tekniğim yok boks kursuna gideceğim ayrıca 3 haftadır günlük biraz kardiyo şınav ve karın kası hareketleri çalışıyorum ayrıca günlük 1 kg lık dumbellarla kroşe ve direkt yumruk çalışıyorum bunu bir meslek haline getirmek istiyorum ne önerirsiniz ip atlamak koşmak?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Senden bir boks olmaZ

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Meslek haline muhtemelen getiremezsin. Çok küçük yaşta başlıyorlar onlar. Dumbella çalışma. Çünkü şu an yumrukların yanlış. Ayrıca dumbell olayı yumrukları hızlandırmak için yaptığımız bir şey. Yapma yani gerek yok şu an. Kurs için kesinlikle iyi birinden müsabık bir antrenörden özel ders al. Bak özel diyorum. Grup dersler çok ağır ilerler ve çok faydalı şeyler öğrenemezsin. Hocan eğer sende o ışığı görürse konuşur dövüştürür seni. Bu arada öyle haftada üç gün antrenmanla olmuyor profesyonel dövüşçülük. Altı gün çift idman her idman iki saat sürerdi benim. Onu da düşün yani.

0|0
    0|0
    • Özel ders almayı nasıl yapacağım grup olarak farkındayım 3 ay boyunca tek bir şey öğreten yerler bile var kalabalıksa çok karışıyor meslek önemli değil sadece kendimi yeterince geliştirsem yeter

• Çok sık kavgaya karıştığım için ve merakımda fazla olduğu için istiyorum kurs yeterli mi birde günlük ip atlamak koşmak nasıl olur

• Kurs yeterli. İp atlamaya koşmaya gerek yok çünkü antrenmanın içinde olucak onlar. Bu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• yüreğin yoksa tırtsın.

0|0
    0|0
    • Varsa? Ozaman ne öneriyorsun

• Boksörlükten meslek olmaz.. Amatör olarak yapmana bir şey demem ama başka bir mesleğin olsun bence

0|0
    0|0
  • fonksiyonel antrenmanlara yönel

0|0
    0|0
Yükleniyor...