Kapat

Sevgiiniz istedi diye beraber büyüdüğünüz,aynı acıları aynı seviçleri paylaştığınız insanlardan ....

Sevgiliniz istedi diye beraber büyüdüğünüz, aynı acıları, aynı sevinçleri paylaştığınız insanlardan vazgeçer misiniz? Çocukluk arkadaşımla telefonda konuştum az evvel, aylardır ulaşamıyordum.Şu an farklı şehirlerdeyiz. Ben yolumu çizdim, mutluyum dedi. Anlamıştım zaten,emin olmak istedim dedim Şimdi emin oldun,benim konuşacak bir şeyim yok dedi. Kararına saygı duymam ayrı bir durum da, bu tepkiyi hak edecek hiçbir şey yapmadım. Arkadaşlık dediğimiz şey bu kadar basit mi? Ben aynı durumda aynı kişiden vazgeçmemiştim, sorun bende mi?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• benim hayatımı kimse şartlandırıp kısıtlayamaz...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• kimse için vazgeçmem

1|0
    0|0
  • e biraz ara vermek ola bilir tabi sonuçta artık onunla yaşıcakısınz ve sırlarınız dışarıya çıkarmanıza artık gerek yok

0|0
    0|0
    • uygun bir dille söyleseydi en azından bu kadar koymazdı içime.ben hep şöyle düşünürüm,düğünümde mutluluğumu paylaşacak samimi olduğum insanlar yanımda olmalı.bu şekilde bağları koparacaksak en güzel yanımızda yabancı olduğumuz insanlarla mı olacağız

• anlamadınız sanırım,çocukluk arkadaşımla bağlarımızı kopardık onun isteğiyle.o da sevgilisiyle yeni tanışmış değil,birkaç ay peşinde koştuğu bir kızdı,yaklaşık dört aydır falan çıkıyorlar.yeni tanışmış olması yılları çöpe atması için yeterli bir durum mu bilemedim? ani verilmiş bir karar değildi bu, iki aydır falan ulaşamıyordum

• seviyorsan bazı zorlukları var allah yardımcınız olsun zor brini tercih etmişsiniz

• sevgilinden vazgec bence

0|0
    0|1
  • acıtasyon yapma :) evet geçilir geçilmeside gerekir...

0|0
    0|0
  • Peki şimdi, sevgililnden vazgeçmediğine pişman mısın?

0|0
    0|0
  • görmemişin koca bulması psikolojisini bozar her zaman.anormal olan onlar..

0|0
    0|0
  • Secim yapmaya zorlayan, gider.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Vazgeçmem

1|0
    0|0
  • Seçim yapmak zorunda bırakıldığım zamanda seçimi yaptırandan vazgeçerim onu daha çok sevsem bile. O yüzden cevap ortada zati.

1|0
    0|0
  • geberse bile kimse için kimseden vazgeçmem. beğenmeyen gider. kalıcı olan kim belli oluyor zaten sonunda.

1|0
    0|0
  • Hayır vazgeçmem...

1|0
    0|0
  • nisanlim her seyden oncedir. buna ailem, okulum, isim, cocugum vs vs dahil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...