Ligi Beşiktaş, kupayı ise Galatasaray alırsa Aziz Yıldırım istifa eder mi?

Beşiktaş lig şampiyonu olursa ki olacak gibi görünüyor, Türkiye kupasını da Galatasaray alırsa Aziz Yıldırım istifa eder mi sizce?

Güncellemeler:
Ben bir Galatasaraylı olarak istifa etmesini pek istemem, çünkü o varken tam 9 tane şampiyonluk yaşadık:D

2|3
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• -Aziz Yıldırım, Galatasaray 4 yıl üstüste şampiyon olduğunda istifa mı etti?
    -Galatasaray UEFA kupasını, Avrupa süper kupasını aldığında istifa mı etti?
    -Galatasaray onun döneminde tam 9 kez lig şampiyonu olduğunda istifa mı etti?
    -Galatasaray, geçen sezon tüm kupaları aldı ve 4. yıldızı taktı, istifa mı etti?
    - 17 yıllık döneminde Galatasaray toplam 17 kupa kaldırdı, istifa mı etti?
    - 2011 de şike sürecinde istifa mı etti?
    -Yaptığı herşey, siyasi otoritenin kararıyla yanına kar kaldı ama kendi etrafından utanıpta istifa mı etti?
    -Kendi taraftarlarına (gfb gibi) "pavalı köpekler" dedi, sonra istifa mı etti?
    -Ersun Yanal'ı kovup, takımı ben yönetirim dedi ve İsmail Kartalı kukla teknik direktör yaptı ama başarısız oldu, sonrasında istifa mı etti?

İstifa falan etmez o, yüzünün derisi çok kalındır...

4|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yöneticilerin, başarısız olduklarında istifa etmeleri bir erdemdir.
    Onurlu, gururlu ve kaliteli olan insanlar istifa merciini kullanırlar.
    Kısacası Aziz Yıldırım hiçbir durumda asla istifa etmez

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Gururlu olsa 2011 de istifa ederdi zaten.

3|1
    0|0
    • 15 yılda bir şampiyon olan gurur diyor ya. Tüpçü kaç yıl başınızda kaaldı. Tff başkanı olmasa daha bile kalıcakdı. Ne kadar borca sokdu Bjkyi neden istifa ettirtmediniz.

• @GencCooo son şampiyonluğun üzerinden 15 sene mı geçmiş? Matematik cimnastiği yap. Ayrıca gurur sizin için şampiyonluklar kupalar mı? Başkan dediğin adam silahlı örgüt sahibi hakem odası basan , milleti tehdit eden şikeci. Biz şerefi gururu Sebadan öğrendik sen azizeden öğrenmişsin belli

• Açıkcası beni Galatasaraylı olarak ilgilendirmiyor ama futbol sever olarak Türk futbolunun ileriye gitmesini istememden dolayı etkiliyor çoktan etmesi gerekirdi geç bile kaldı Türk futbolunun artık bu vb insanlardan arınması gerektiğini düşünenlerdenim.

2|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım'ın canı ne zaman isterse başkanlığı o zaman bırakır. Aksi halde FB küme düşse yine bıraktıramazlar.

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum 😂😂

1|0
    0|0
  • O şerefsiz yine etmez

3|0
    0|0
  • etmez

1|0
    0|0
  • Etmesin hep kalsın :D

Bjk şampiyon olamicak ama gs kupayi alicak

1|0
    0|0
  • Mumkun degil birakmaz bir gsli oalrakta soyluyom aziz hep baskan olsun

2|0
    0|0
  • Onda o yüz wawmı

3|0
    0|0
  • Etmez o Herif

1|0
    0|0
  • Mezara bile girse bırakmaz o adam.

2|0
    0|0
  • Alsın da etsin artık kurtulalım şu adamdan

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum

1|0
    0|0
  • etmez etmesinde

1|0
    0|0
  • Gidiyo gibi yapar "Siz ne diyoysunuz bilmiyosunuz fenevbahce" benim tapulu malım der geri döner

1|0
    0|0
  • Aziz amca istifa ederse fener bahçe batar :D

0|0
    0|0
  • Tam tamına kaç yıldır Aziz Yıldırım başta. O varken de en iyi lakabı aldınız.6s gibi dimi.

0|2
    0|0
  • Her ikisini de fener alırsa diğerleri istifa edicek mi?

0|0
    0|0
  • bir kenara yaz kupayıda lig kupasını da fener alır demedi deme

0|0
    0|0
  • Etmez. Onda gurur olsa bugüne dek çoktan istifa etmişti

1|0
    0|0
  • Şampiyonda olacaz kupayıda alacaz hele galatadan kupayı almak kadar kolay birşey yok

0|1
    0|0
    • Evet o yüzden son 3 süper kupa finalinde sadece 1 kupa alabildiniz elimizden. Türkiye kupası tarihinde de Fenerbahçe'ye 4 finalde de kaybetmişliğimiz yok.

• Bitmiş, forvetsiz halimizi bile yenemiyorsunuz :)

• @gossipgirl199626 finalde boşalacağız

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• kısa süreli atarlı bir gidiş yapar, yapmadı değil,)

2|0
    0|0
  • Şampiyon beşiktaş

1|0
    0|0
  • Fener şampiyon olur mu bilmem ama kupayı kesin alır gs ligin sonunu takımına bile yeniliyor feneri nasıl yensin

0|1
    0|0
  • Etmez ölene kadar o koltuğu bırakmaz

1|0
    0|0
  • Kendisinde biraz gurur olsaydı geçen sene Gs 3 kupa aldığında istifa ederdi zaten

3|1
    0|0
Yükleniyor...