Yeni bir ev aldınız hangi renge boyardınız?

eev alma planım var ve dışını iç rengini nasıl secmeliyim sizce hangi renkler uygundur?

Güncellemeler:
güncell
güncelgüncel

0|0
26|32

En İyi Erkek Görüşü

• Apartman dairesi olduğu için dış kısma pek mudahale edemedik :) iç kısmı açık limon renginde :) gayet dinlendirici bir renk..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 31

• lila ya da antep fıstıgı olabilir ya da acık mavi link

0|0
    0|0
  • oturma odası kesinlikle ferah iç acıcı bir renk olmalı lila fildişi gibi renkler kullanabilirsin misafir odası biraz daha hakim renkler olabilir yatak odası kesinlikle cıvıl cıvıl olmalı pembe iyi bir renk olurdu çocuk odası biraz daha renkli olmalı çift renk kullanabilirsin tabi ütün bunlar bence olan kısmı sonuçta senin zevkin önemli sadece fikir benimki

0|0
    0|0
  • Öncelikle eviniz şimdiden hayırlı olsun, güle güle oturun :) Sorunuza gelince, bence bu sayfayı incelemenizde fayda var : link

Zor işler biliyorum...kolay gelsin :)

0|0
    0|0
  • öyle seçemezsin.

alacağın eve bağlı tamamen, o zaman yardımcı olurum. işim bu :)

yok yahu, boyacı değilim :D

0|0
    0|0
  • osmanlı renkleri çok güzel

0|0
    0|0
  • bizimkisi bir aşk hikayesi siyah beyaz film gibi biraz

0|0
    0|0
  • yeni evse beyaz

0|0
    0|0
  • kum beji :)

0|0
    0|0
  • Her odanın rengini farklı boyamayı düşünün yatak odasında kırmızı ve kırmızı tonları gibi... çocuk odasını daha sade ve dinlendirici renkler seçebilirsiniz salonda genel olarak beyaz renk hakim. Dış cephe rengi binanın genel rengine seçin.

0|0
    0|0
  • eflatun veya turkuaz

0|0
    0|0
  • hayırlı uğurlu olsun hep mutluluk yaşayın içinde ömür boyu ıslak kum rengi

0|0
    0|0
  • parlament mavisi fix değişmez

0|0
    0|0
  • dış sarı kırmızı güzel olur iç de şampanya rengi ve artı canlı bir renk daha koyabilirsin yanına

0|0
    0|0
  • Lila..

Kendi odamı Simsiyah renge boyarım, görsel efeklerle odaya club havası verirdim..

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun, duvar kağıdı da düşünebilirsin.

0|0
    0|0
  • krem rengi

0|0
    0|0
  • yeni bir ev aldım dogru en çok şampanya rengı mum ışıgı damla sakızı kullanılıyor sende evmı aldın

0|0
    0|0
  • Siyaha boyamayacağım kesin...

0|0
    0|0
  • kırmızı olsun 5 lira fazla olsun

0|0
    0|0
  • ben içerde açık renk duvarlar ve mobilyalar seviyorum hem aydınlık oluyor hemde çok elit görünüyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 26

• Pamuk şekeri veya fildişi renkleri olabilir .

link

1|0
    0|0
  • açık tonlarda tercih et bence... moda diye her rengi uygulama evine... ben mor hastasıyım. mor rengi insana aşırı derecede pozitiflik aşılıyor... dış cephe rengi olarakta okyanus ve kahverengi süper bişey oluyor... babam boya malzemesi satıyor... renklerle alakam iyidir...:)

0|0
    0|0
  • Sarı... Müstakil bir evim olursa bir gün açık sarı olsun isterim.. bançesindede beyaz manolya ve limon ağaçları :)

0|0
    0|0
  • bizde boyadik 5-6 ay oldu sanirim cok acik lila cokkk guzel oldu duvarada pembe mor tonleri kelepekler yapistrdm koyu mor bir tablo astim harika oldu tavsiye ederim :))

0|0
    0|0
  • eşyalarına uygun bir renk seç ama açık renkler benim tercihimdir ferah gösterir

0|0
    0|0
  • Açık pembe mor fıstık yeşili

0|0
    0|0
  • içini şampa rengi tonlarnda yaptırırdım dışıda kir turmayack br renk

0|0
    0|0
  • dışını kiremit rengi, içini mor boyarım.

1|0
    0|0
  • Dışı İçin Deniz Mavisi Güzel Olur Bence..

0|0
    0|0
  • eşyalarına göre renkler seç bence:)

0|0
    0|0
  • Beyaz ya da çok çok aşırı açık leylak rengi dikkatli bakınca hafiften belli olanından

0|0
    0|0
  • beyaz en guzeli evi acar disi ve içini

0|0
    0|0
  • dışı bordo olsunn içi de bej rengi olsun ya da kum rengi :)

0|0
    0|0
  • Açık renklere

0|0
    0|0
  • ben beyaz... ama böle kireç gibi değil.. bembeyaz evleri sevdiğim için kaymak gibi olması lazım

0|0
    0|0
  • sütlü kahve yapabilirsin. hem daha uzun süre kullanırsın, hem de aydınlık olur.

0|0
    0|0
  • Benim odam sarı kırmızı olsun..

Diğer odalar kırık beyaz..

0|0
    0|0
  • krem renge boyarım

0|0
    0|0
  • mor ve tonları.

0|0
    0|0