Erkeklerin nefret ettikleri kadınlar nelerdir?

1. Seksi silah olarak kullananlar

İlişkilerde çoğu kadın kendi üstünlüklerini kurmak için erkeklerin seks isteklerine duyarsız kalır.

2. Vır vır konuşanlar

Çoğu kadın konuşmayı sever ve eğer bir erkek onlara bir fırsat verirse susmak bilmeyebilir.

3. Bayılıncaya kadar alış veriş yapanlar

Alış veriş zamanı geldiğinde, çoğu kadın için bir gün yetmez. Vitrinlere bakmak, tek tek incelemek ve fiyatları bilmek isterler. Bir ayakkabı ve giysi mağazasında yeme, içme ve diğer sorumlulukları düşünmeden saatler harcayabilirler.

4. Aşırı duygusallaşanlar

Herşeye ağlamak. Acıklı ya da mutlu bir filme, kırılan bir tırnağa ya da kötü kesilen saça. Erkeklere göre daha kötüsü onlardan bu duygusallıklarını gidermelerini beklemeleri. Kadınlar bu tür durumlarda erkeklerin omuzunda ağlamak isterken, diğer taraftan onu rahatlatan şeyler söylemenizi beklerler.

5. Kişisel alanlara saldıranlar

Kadınların erkeklerin kişisel eşyalarını karıştırmak gibi içgüdüsel tiki vardır. İlişkisinin ya da evliliğinin uzun sürmesini isteyen kadınlar bir gümrük görevlisi gibi herşeyinizi alt üst edebilir.

6. Gizemli, araştırarak konuşanlar

'Ne düşünüyorsun' sorusu kadınların erkeğin aşkını anlamalarına yardımcı olan bir soru haline geldi.

7. Zayıf ve muhtaç olanlar

Bazı kadınlar kıymetli hissetmek, erkeklerinin onları el üstünde tutmasını, şımartmasını ve ne kadar özel olduklarının söylenmesini, etraflarında moral ve destek için pervane olmasını isterler. Erkeklere göre bu noktada bir tezat var.

8. Kıskançlar

Çoğu kadın sevgilisinden ya da erkeklerden başka bir kadının adını duymaktan hoşlanmaz. Erkekler neden kadınların buna aşırı tepki gösterdiklerini çoğu zaman anlayamaz.

9. Diğer kadınları çekemeyenler

Neden bir kadın zengin bir kadını övücü sözler söylemez? Kilodan saç şekline kadar her konuda titiz oldukları halde, çoğu kadın hemcinsinin zenginliğini kıskanır. Erkeklerin de bu tür şeyler söylemesini istemezler.

10. Olmadığı halde erdemli görünenler

Çoğu kadın erkeklerden daha erdemli olduğunu göstermeye gayret eder. Erkekler kadınların göründükleri kadar saf ve masum olmadıklarını, her insanın hatalarının olabileceğini düşünüyor.

• 1. Seksi silah olarak kullananlar
    11% (2)24% (4)17% (6)Oy Ver
  • 2. Vır vır konuşanlar
    39% (7)41% (7)40% (14)Oy Ver
  • 3. Bayılıncaya kadar alış veriş yapanlar
    17% (3)0% (0)9% (3)Oy Ver
  • 4. Aşırı duygusallaşanlar
    17% (3)12% (2)14% (5)Oy Ver
  • Benim cevabım;
    16% (3)23% (4)20% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|18

En İyi Kız Görüşü

• bence her şeyden kıskanan ve surat yapan kızları sevmezler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• böyle yazınca çok çirkin göründük yahu =) sanırım hepsi =)

0|3
    0|0
  • sanırım çok konuşan dır dır yapan

0|1
    0|0
  • Aşırı duygusal vır vır konuşup bayılıncaya kadar alış veriş yapanlar.

0|1
    0|0
  • Kişisel alanlara saldıranlardan ben de nefret ederim.

Kendini olmadığı karakterde gösterenlere ne diyosun?

0|0
    0|0
    • :) herkes kendı alanını unutmasa bo soru zaten doğmazdı..genelleme mı ona soruyu yanıtlayanlar karar verır...

• Benim gibi kadınlardan nefret ederler. Feministim, eşitlik arıyorum, ilgi her iki tarafın vermesi gerektiğini düşünüyorum vs. gerçi ben Türk erkeklerine çokta aşık değilim.

0|0
    0|0
  • 2. Vır vır konuşanlar

0|1
    0|0
  • Bu kadar nefret pek hayra alamet değil.:)

0|1
    0|0
  • Hepsi b.k fakat eni burada güçsüz kadın rolündekiler erkekler çok sever E ne olacak kendini ilk defa erkek olarak işe yaradığını zannedecek

0|0
    0|0
  • Vır vır konuşanlar

0|0
    0|0
  • 8 numaradan neden nefret ediliyor:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• pek okumadım E Diyorum

Nefret ettigim kadın tipi ;

dedikodu yapan insanları birbirine düşüren ve bu durundan orgazm olanlardan.

dedigin gibi vır vır vır konuşandan ömrümün sonuna kadar çekemem. diye düşünür kapı önüne konur.

Ben şuyum ben buyum üni vb mezunuyum diye hava atıp 2-3 yemegi yapamayan hanımlardan.

Aşırı süsüne düşkün hanımlardan.

Aşırı para harcayan hanımlaardan

Aşırı paranoyak hanımlardan.

kendi kafasında senaryo yazıp ona göre davranan dengesiz hanımlardan.

Nefret ediyorum !

Normal olanlar sizler baştacısınız bunu bilesiniz. !

Ohbe !

1|1
    0|0
  • E sigara içenlerden

1|1
    0|0
  • hepsi m.k eksiği var fazlası yok :)))))

0|1
    0|0
  • hepsi valla ...

0|1
    0|0
  • b sıkkı butun sıkları kapsar.o yuzden cevap b

0|1
    0|0
  • Hepsinden 100 gr alayım :)

0|1
    0|0
  • E) Hepsi

nasıl ama?

0|1
    0|0
  • 10 da 10 gittin kardeş :) bir kaç tane de ben söylim.

1- dünyanın merkezinde olduğunu sanan kendini beğenmiş, şımarık kızlar

2- çıt kırıldım kızlar

3- kaslı kızlar

4- Sırf "erkek sözüyle hareket edecek kızlardan değilim" mesajı vermek için burnunun dikine giden kızlar

5- çok boyanan kızlar

6- pasaklı kızlar

.

.

.

.

0|0
    0|0
  • vedasız çekip gidenler...

dengesiz kızlar

verdiği sözü tutmayan kızlar

0|0
    0|0
  • Güçsüz kadından nefret ederim hani Her basarılı erkegın arkasında bir kadın var derler ya ben o tarz kadınları severim

0|0
    0|0
  • kendini kurnaz zannedenler kişiliğini değil kadınlığını konuşturanlar aşırı duygusallar ağlamak için film arayanlar gibi özenti ve kıskanç olanlar vs :P

0|0
    0|0
  • Bunların hiç biri rahatsız etmedi de şu seni elde ettim sanıp rahat davranmaları yokmu bazılarının işte ondan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • top taca çıktığında, topu alıp korner bayrağına diken kadınlar...

0|0
    0|0
  • 1. Seksi silah olarak kullananlar

0|0
    0|0
  • Bayılıncaya kadar alış veriş yapanlar

0|0
    0|0
  • Bir şık daha: Sex i bile anasına danışıp yapanlar

0|0
    1|1
  • işte böyle yapan kadından nefret ederim ben link

0|0
    0|0
  • Aşırı duygusal olanlar , en ufak şeyde alınıp trip atanlar , bencil davranıp olaylara tek bir açıdan bakanlar , sürekli kötüyüm sinirliyim ölmek istiyorum diye kafa ütüleyenler... daha sayacam da 3bin karakter yetmez.

Bulucan bir rus hatun kafan rahat oh mis :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...