Eşinizin tesettürlü mü olmasını istersiniz yoksa tesettürsüz mü ?

Eşinizin tesettürlü mü olmasını istersiniz yoksa tesettürsüz mü ? tesettürlü olsa gözünüz dışarıda olur mu ?

0|0
6|28

En İyi Erkek Görüşü

• Tesettürlü bir kadına ne kadar inancıdır diye saygı duysamda eşim olarak kabul etmezdim, yani ben onu zorlamıyorum o da beni zorlamasın. Dinen hakkım yok mu erkek olarak, istemiyorum günahı bana demeye? var... koca istemezse eş o günahtan muaf. Hiç kimse şakirtlik yapmasın cevabımın altına, istemiyorum arkadaşım istemiyorum.

Ha en başta zaten tesettürlü bir kadınla o seviyeye gelmem, ben eşim olacak insan sonradan fikrini değiştirirse diye baştan söylüyorum.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Pampa, ben İmam Hatip Lisesi okudum. Tesettür içerisinde neler yapanlara denk geldim şaşarsın. Hani gizli saklı falan değil ha, bildiğin ulu orta, Emirgan Korusu içerisinde. Gayet umuma açık alanda. Hey hey hey.. Hep diyorum o* da olsa dürüst olması ilk tercihimdir. En azından ne olduğunu biliriz. Yoksa götünü başını açan yollu, tesettürlü sadıktır diye bir ayrım yok. Kanmayın bunlara.

2|0
    0|0
  • tesettürlü ya da tesettürsüz önemli değil, evli olduğunu bilerek düzgün giyindikten sonra sıkıntı yok benim için, gözüm ondan başkasını görmez:P

2|0
    0|0
  • ben tesettursuz isterim. ama gozunun dısarda olması tesetturle ne alaka ki? kocasına tesetturlu olmayacak ya:)

1|0
    1|0
    • kimii diyor ya eşini kapatır açıklara bakar diye onun için sordum

• tesettürlü kafa yapısı derken ?

• tesetturu benimsemiş ve onun inancına uygun olan kişiler. o kafa yapıdaki yani.

• kişiye göre deişir... bir erkeğin gözü neden dışarıda olur.. mutsuz olduğu için... ilgisiz alakasız karısı varsa dışarıda arar mutluluğu... birde aşırı kıskanclık ...

1|0
    0|0
  • Olmasini isterim

2|0
    0|0
  • dışarda tesettürlü evde de tam ... gibi olsun

4|0
    0|0
  • Tesettürlü olursa memnun olurum

3|0
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • tam tersi oluyo bende sevgılım kapalıyken daha cok gözüm ona yöneliyor

3|0
    0|0
  • tesettürün içindeki güzelse gözüm dışarda olmaz bence :)

3|0
    0|0
  • yani pek bir garip oldu :) zorla sorulmuş bir soru gibi... kişiye göre değişeceğinden dolayı, ben tesettürsüz diyorum

1|0
    1|0
  • kendi tercihi

2|0
    0|0
  • cadı olmasını istiyorum deli olsun tesettürlü olunca güzümüz neden dışarıda olsun ne farkediyor

2|0
    0|0
  • tesettürlü olup fırlama olacağına, açık olup sadık olsun...

1|0
    0|0
  • hepsinden önce haya ar ve namus olsun edepli olsun başını kapatıp alta dar kot badi vs giyenler var türlü türlü işler çevirenler var böyle olmasın başı açılsa bile edepli olsun dini ıslam üzere olsun

0|0
    1|0
  • Büyük konuşmak istemiyorum.diyorum.

1|0
    0|0
  • yok olmasini istemezdim..esim olsaydi

1|0
    1|0
  • tesettürsüz... şu dünyada o bez parçasına tahammülüm yok...

1|0
    2|0
  • haşema tercihim

0|0
    0|0
  • Bone taksın öyle gezsin.

0|0
    0|0
  • gözü dışarda olmanın tesettürle değil kişilikle alakası var.

1|0
    0|0
  • sosyetik kapalı olabilir

1|0
    0|0
  • Muz gibi hatun olmalı..

Isıracağın yere kadar soymalısın ve yemelisin..

0|0
    2|0
  • insan olsun yeter

0|0
    0|0
  • Kısmet nasıl olursa olsun.

3|0
    0|0
  • nesef alsın yeter :)

1|0
    0|0
  • En önemli şeyi söyleyeceğim; Biz Türk toplumu olarak çok ataerkil yetiştirildik. Kadınların arzularına dair 18 yaşıma gelene kadar Hiç Bir Şey bilmiyordum! İzlediğim seks videolarında kadınların hal ve hareketlerinin tahrik ediciliğinden çok ID kölesi oluşu gözüme çarpıyordu. Bir erkek bir kadında sadakat arar, masumİyet arar. En güzeli utangaç başlamak, sonrasında hoşnut olduğunuzu hissettirmek. Kalanı size ait.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• istemem

1|0
    0|0
  • kalbi açık,nefsi kapalı olursa bence yeterli erkekler için sanırım

1|0
    0|0
  • isteklerine goremi hareket etceksinki

2|2
    0|1
  • Benim o derece yakinima gelmis adam benden tesetture girmemi istemez, isteyemez.

0|1
    0|0
  • açık kadınlara bakıyorlar.

0|0
    0|0
  • Tesettürlü ol deseler kapanacak mısın ? Açık deseler açılacak mısın ?

0|0
    0|0
    • bu sorudan onu mu anladın burdakiler dedi diye mi yapcam sanki saçmalıyon inan ki

• Saçmalamak mı ? Sorun gayet net ama :)

• ben herkes evleneceği kişiyi tesettürlü mü ister tesettürsüz mü diye sordum tatlım ben tesettürlü mü olayım tesettürsüz mü diye sormadım :)

Yükleniyor...