Arkadaşlar yaklaşık 10 gün oldu spora ve diyete başlayalı fakat neden alt baldırlarım inceleceğine gittikçe şişiyor?

10 gündür düzenli spor yapıyorum kendi çapımda.. salona gitmiyorum.. çok fazla da spora ihtiyacım yok zaten.. sadece biraz sıkılaşmaktı derdim... fakat vücuduma yakışmayan kalın bacaklarım bugün Ronaldo ile yarışacak kıvama geldi.. alt baldır kısmı çok sert ve ağrıyor biraz... eski halinden de şişmiş gözüküyor... sizce sebebi ney bu şişliğin ve nasıl düzeltebilirim bu sorunu? ince bacak istiyorken tam tersi oldu... moralim çok bozuk lütfen yardımcı olun 😞

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• çalışma metodun yanlıştır, inceltmek veya şişirmek için, besin ve hariketlerin uygun olmalı. İncelmek istiyorsan, cardio tabanlı, az ağırlık cok set ile çalış. iç kaslarına yoğunluk veren, platesi dene.

0|0
    0|0
    • Yanlış bişeyler olduğuna şüphe yok zaten... şu an inmesini bekliyim mi.. yoksa hemen platese mi basliyim

• Bunu biliyorum orantılı vucut tabiki guzel durur... kalın bacaklarım nasıl incelcek onu bilmiyorum

• karbonhidrattan vazgececen, plates uyguluyacan, ağırlık değil germe hariketleri uyguluyacan, lastık veya topla harıketler. Faydasını görürsün.

• Ilk baslarda oyle olur kafana takma zamanla yag oranin dusuceginden ince ve sıkı bir bacaga sahip olabilirsn

0|0
    0|0
  • Boy kaç kilo kac

0|0
    0|0
  • cardio yap bacak çalıştırma sadece kilo verecek şeyler yap kas yapma

0|0
    0|0
  • ne hareketleri yaptın

0|0
    0|0
    • Squat, lunge, ip atlama, karın için ayaklarla makas hareketi