Futbol takımı tutmamak..

futboldan nefret etmıyorum ama ben gibi herhangi bir futbol takımı taraftarı olmayan başkalarıda var mısitede?

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• bendee tutmuyorumm ayrıca tutanla tutmayan arasındaki fark ne . adam kazandığı parayı fanatikleriyle paylaşıyor sankii

0|0
    0|0
  • Fenerbahceliyim ben, ama fanatik degilim. Dilimde sadece, yoksa en son kim transfer oldu ondan bile haberim yok :))

0|0
    0|0
  • Hani bayanları anlıyorum da takım tutmayan erkekler çok tuhaf geliyo bana açıkçası...

Ama saygı duyarım tabi...

1|0
    0|1
  • ben varım

0|0
    0|0
    • bende türümün son örneğiyim sanmaya başlamıştım ıyıkı varsın :)

• Olabilir,saygı duymak gerek.

0|0
    0|0
  • Tutmuyorum.

0|0
    0|0
  • bende takim tutmuyorum ama son birkac haftadir fenerli oldum sozde:D

0|0
    0|0
  • var var olmaz mı

0|0
    0|0
  • vardır bence

0|0
    0|0
  • Tanıdığım çoğu kişi tutmuyor.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• saygı duyulmalı

0|0
    0|0
  • kanka eskıden camının merdıvenlerınde soldan gırenlerı sağçılar sağdan girenleri solcular döverdi ortadan gıdenlerı her ıkı tarafda doverdı yanı sen sen ol rengını bellı et ya bır şekılde sevgılının tutduğu takımdan başla tutmaya mesela :D

0|1
    0|0
  • Birşey sorcam neden tutmuyorsun acaba? başka sporla falanmı ilgilenıyorsun ?Meraktan soruyorum.

0|0
    0|0
    • hayır sporlada pek ılgılenemıyorum işlerımın yogunlugu nedenıyle keşke ılgılenebılsem.ben benı bıldım bılelı böyle özel bır nedenı yok.

• onuda yaptım emin ol hiç üşenmedim kalktım gittim izledim,çıkışta yokladım kendimi yoo hala tutmuyorum neyse cokda buyuk kayıp degıl bence.

• Yani sen öyle diyorsan sıkıntı yok öyle mutluysan.

• tutma vardır kesinnnnnnnnn

0|0
    0|0
  • Tutmaz tutmaz kardesim.Zaten bizim Ülkede takımlar sayesinde İnsanlar birbirlerinden nefret etmeye basladı.

Spor'u spor olarak görmek lazım.

0|0
    0|0
  • hacı şöyle bir durum var takım tutuyorum izliyorum seviyorum ama oynamayı sevmiyorum basketi seviorm oynamasını artık =)

0|0
    0|0
  • Takım tutmayan erkek yaşama sevincini kaybetmiş erkektir..

0|0
    0|0
    • :) bakıyorumda yaşama sevıncım mükemmel ve hıc bır eksıklıgımde yok.

• Takım tutmuyorum ben de. İnsanlar garip bakıyor.

0|0
    0|0
    • evet uzaylıymışım gıbı muamele edıyorlar fıtık oluyorum..birde bunu erkeklıge baglayıp nasıl erkeksın dıyorlar o esnada gelıyor dilimin ucuna en okkalısından bişeyler sonra la havle cekıyorum

• En güzeli böylesimidir diye düşündüm bir an ama yok yok ben Gs siz yaşayamam :))

0|0
    0|0

• saygı duyarız hacı abi

0|0
    0|0
Yükleniyor...