Cevaplamayanın kaynanası olsun

kızlar en çok hangı çıkma teklıfı yontemını beğenırler hıç tanımadıkları yakışıklı bırının teklıfını ılk anda kabul edebılıtelerı nedır

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• tanimadigimin teklifini kabul etmem tanimadan bana ediyosa oo herkeze ediodur diye düsünürüm önce tanismaliyiz bulusmaliyiz nr falan arkadasca yaklasip asilip durmadan iltifata bogmadan sonra acilabilir benden karisilik görüyorsa öpüp teklif etmis olur.. benimle cikarmisin gibi kelimeye gerek yok vea anlamli sözler yapabilir.. bugun bizim gunumuz olsunmu gibi uydursun romantik bisey kafadan :D anliyim diye tarihimiz olsun yani haha

0|0
    0|0
    • bişe sorucam peki yakışıklı bır çocuk hastası oldun ama tanımadın göz göze geldınız bakıştınız dıyelım yanına gelınce ne derse hoşuna gıder bır çay içelim mi ya da tanışabılırmıyız falan yanı başlangıç nasıl olmalı

• o nasil oluyor söyledimi acik acik hoslandigini ? hoslaniyorsa ayrilsin sevgilisinden.. tavrimi koyarim ayril ozaman gel bana diye ikinizi idare edicek hali yok alttan almamak gerek böyle konuyu yoksa uzar gider

• hmm senın yapabıleceğın bırşey yok kız ayrılıp gelıcek dıyorsun

Kızlar Ne Diyor 7

• Öyle pat diye edilen tekliflerden nefret ederim, isterse dünyanın en karizmatik erkeği olsun ben de şansı sıfırdır. Öncelikle arkadaşım olmayı başarmalı, hayatın her anını paylaşabilmeliyiz ki birbirimiz için ne anlam ifade ettiğimizi anlama şansımız olsun. daha sonra diğer arkadaşlarımdan daha özel bir yere sahip olmak istediğini söyleyebilir.

0|0
    0|0
    • teşekkurler peki çocuk arkadaş olmayı beceremıyorsa

• O zaman bir şekilde seni fark etmesini ve tanımasını sağla. Ortak değer yargılarına sahip olduğunuzu öğrenebilmesi için uygun ortamlar yarat. Ya da o kişinin hayatında yer edinen kavramlara odaklan bu şekilde istemsiz olarak içinde seni tanıma isteği uyanacaktır.

• teşekkürler :D

• bakışların çok güzel içimi deldin güzel çıkalım senle eros vursun g*tümüze :D (şairim:P)

0|0
    0|0
  • sırf kaynanam ölmesin diye geldim gidiyorum. kaynanacığım bak burdan sana sesleniyorum daha belki seni tanımıyorum belki ama seni koruyom kadın bana bak bulaşıkları bana yıkatma.

0|0
    0|0
  • Bedduaya bak ya.

Etmiyecek kabul falan nihahaha.

0|0
    0|0
  • Gelecekte ki kayinvalidecigim, bu soruyu sana armagan ediyorum sekerim <3

0|0
    0|0
  • cevaplamayanin kaynanasi OLSUN ? mu ölsün mü ? tam anlayalimda ona göre :D

0|0
    0|0
  • arkadas olduktan sonra iice tanidiktan sonra kabul edebilirim

0|0
    0|0
    • ya arkadaş olma sıkıntı hıç ortak tanıdığınız yoksa nasıl ulaşacaklar sana mesela

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...